reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

reklama
aniam - otoz kilka miechow temu na mamusiach ze stanow pojawila sie anetka200 ktora twierdziala ze w usa mieszka i miala takie prymitywne teksty ze nam sie nie spodobala, admin nam ja wyczail ze z dolego slaska pisze i dostala bana za podszywanie sie pod nieistniejace osoby, jak dzis zobaczylam teksty tej nowej niby kolezanki to tamta zbanowana osoba odrazu mi w oczach stanela....no i okazalo sie ze to ta sama osobka. Niestety :-( Na dodatek mam przypuszczenia ze to wlasnie facet - tak jak wyzej tam podalam, z ip wynika kto pisze ...eeehhh

To ładne jaja ..:wściekła/y:

No przyznam ze troszke to podejrzne bylo chocby przy ilosci pytan jakie zadawal/a do pawimi o kazdy szczegol ....no ale juz po klopocie :-) i powiem wam ze wlasnie jak przed chwila kuchnie sprzatalam to mi jakos w glowie ta osoba siedziala bo te teksty takie troche ni to na luzie mialy byc ni to smieszne takie jakies ciezkie do skumania...

Ja przeczytałam kilkja postów i dla mnie jakoś się strasznie podlizywała do Pawimi ..
pawimi - może to gość i się zakochał w Tobie buuhhaahhhaaa
 
aniam moje dziecie tak słodko śpi - znowu samo o 20 zasnęło:-D
że właśnie byłam sprawdzić czy wszystko oki;-)


kupiłam dziś sojowe jogurciki w Piotrze i Pawle było stoisko ze zdrową żywnością:tak:
 
aniam moje dziecie tak słodko śpi - znowu samo o 20 zasnęło:-D
że właśnie byłam sprawdzić czy wszystko oki;-)

kupiłam dziś sojowe jogurciki w Piotrze i Pawle było stoisko ze zdrową żywnością:tak:

He he no widzisz zanim się zoorientujesz prześpi całą nockę .. Fajny taki błogi wieczorek bez dziecia :-D ja kocham moje dziecko ale w dzień:-D
Jogurciki sa pycha sama zjadłam ostatnio ze dwa
 
reklama
Do góry