reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

reklama
No przyznam ze troszke to podejrzne bylo chocby przy ilosci pytan jakie zadawal/a do pawimi o kazdy szczegol ....no ale juz po klopocie :-) i powiem wam ze wlasnie jak przed chwila kuchnie sprzatalam to mi jakos w glowie ta osoba siedziala bo te teksty takie troche ni to na luzie mialy byc ni to smieszne takie jakies ciezkie do skumania...
 
Hej babeczki
smile.gif
my dzis zakupy zaliczylismy,mały okropnie marudził w sklepie
frown.gif


ja zaczynam dekorowac po niedzieli juz sie nie moge doczekac:-)
zaraz was troszke doczytam:tak:
 
szpieg wykryty :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
był troll i nim już
dlatego ja dopominałam się o zdjęcia których i tak bym nigdy nie zobaczyła ani wy drogie panie
 
Nooo a ja wam powiem ze dostalam zaproszenie do przyjaciol hehe od mamy&thomasa hahahah
Dziewczyny mam problem z moim chlopem,nie wiem coo mu kupic na gwiazdke..buuu on juz wszystko ma..Jakies pomysly???
 
reklama
Do góry