reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

reklama
zapomnialam....od dzisiaj jestem moderatorem tego watku tez, jesli ktoras ma cos przeciwko to prosze dac znac i mnie zdetronizowac :-)
 
OK DZIEWCZYNY, A WIEC MOJE PRZYPUSZCZENIA OD SAMEGO RANA SIE POTWIERDZILY OTOZ NASZA NOWA KOLEZANKA MAMUSIA THOMASKA JEST TROLLEM, PODWOJNYM ZRESZTA, JUZ KIEDYS PISALA NA MAMUSIACH ZE STANOW I PODSZYWALA SIE POD NIEISTNIEJACA OSOBE ZA CO ZOSTALA ZBANOWANA, DZIS PONOWNIE, ZE WSPOLPRACA KOLEZANKI MODERATORKI ZE STYCZNIOWEK 2008 GDZIE JA TEZ PISZE I Maama&Thomas RACZYLA ZAGOSCIC USTALILYSMY ZE NIESTETY PISZA TE SAME OSOBY UZYWAJAC TEGO SAMEGO ADRESU IP USLUGI-HANDEL KOMNET SOCHA KRZYSZTOF.....MAM NADZIEJE ZE TO NIE PAN SOCHA KRZYSZTOF BAWI SIE NASZYM KOSZTEM a wiec nasza Anetko200 pod ktora wystepowalas i dostalas bana prosze przestan mieszac dziewczynom w glowach

O co kaman ? No nie ładnie tak:wściekła/y::wściekła/y:

hehe no mój też tak lubi, a drapku po pleckach i głaskanie po papuchu to uwielbia i jest spokojny:laugh2:
ale wczoraj zasnął o 20.30 w łóżeczku SAM:szok:
i obudził się na papu ok 1 i ostatecznie pobudka o 6 rano - jakiś to już SUKCES jest hehe


soje może Ufff na szczęście:-)
to te misiowe jogurty NESTLE kosztują 9,80 u nas za 4 szt.
a powiedz mi Kochana czy kupujesz te sojowe normalnie w sklepie ze zdrową żywnością? takie dla wszystkich tj. dorosłych też ???


Pochodzę z Piły tzn tam skończyłam ogólniak i tam mieszkają moi rodzice i potem jak już zaczęłam studia to 6 lat mieszkałam w Poznaniu - WIELKOPOLSKA rządzi !!!:-D

Super że mały przespał ładnie oby tak dalej , czasami jest trudno ale jak się nauczy to potem jakie luzy w nocy:-D Ja jak mi przespał nockę to obudziłam się w nicy i słuchałam czy oddycha nie mogłam uwierzyć .
Jogurty dokładnie takie dla dorosłych tylko sojowe , albo w specjalnych sklepach ale często mają je tez w marketach tych większych na działach ze zdrowym jedzonkiem.
Ja czesto bywam u kuzynki bo jakoś tak blisko jesteśmy ze sobą .Ma dwoje szkrabów Antka - ma 4 lata i Jasia pół roku , do tego ma bar i sale weselną :tak: ja nie wiem jak ona daje rade wszystko ogarniac podziwiam laske.
Mam od przyjaciółki inhalator pożyczony - daje małemu mucosolwan na ten kaszelek . fajna rzecz chyba kupie ;-)

Ja dziś cały dzień poza domkiem byłam ale naklikałyście ..

No i powiedzcie o co kaman z tym trolem , pawimi skąd się kapnełaś ?
 
aniam - otoz kilka miechow temu na mamusiach ze stanow pojawila sie anetka200 ktora twierdziala ze w usa mieszka i miala takie prymitywne teksty ze nam sie nie spodobala, admin nam ja wyczail ze z dolego slaska pisze i dostala bana za podszywanie sie pod nieistniejace osoby, jak dzis zobaczylam teksty tej nowej niby kolezanki to tamta zbanowana osoba odrazu mi w oczach stanela....no i okazalo sie ze to ta sama osobka. Niestety :-( Na dodatek mam przypuszczenia ze to wlasnie facet - tak jak wyzej tam podalam, z ip wynika kto pisze ...eeehhh
 
ale jaja !!!!!

dobra ja uciekam
odezwe sie jutro:)
WY TAM SPRAWDZAJCIE CO I JAK Z TROLEM.........:) I DAWAJCIE ZNAĆ!!!!!!

DOBRANOC MOJE KOCHANE PATOLIKI....buziaczki
 
DZIS PONOWNIE, ZE WSPOLPRACA KOLEZANKI MODERATORKI ZE STYCZNIOWEK 2008 GDZIE JA TEZ PISZE I Maama&Thomas RACZYLA ZAGOSCIC

od razu mi ta pinda śmierdział:wściekła/y:
dlatego jak zauważyłyście ja temu dupolizusowi nie odp. na posty
bo nie toleruje tego typu lasek - rzygggggggggggg:crazy::wściekła/y::wściekła/y:


nie wiem dlaczego żadna sie nie pokapowała, od razu było cuś nie tak !!!
 
ale jaja !!!!!

dobra ja uciekam
odezwe sie jutro:)
WY TAM SPRAWDZAJCIE CO I JAK Z TROLEM.........:) I DAWAJCIE ZNAĆ!!!!!!

DOBRANOC MOJE KOCHANE PATOLIKI....buziaczki
juz sytuacja opanowana :-) nie ma stracha i po sprawie, ja lece do szkoly po mlodego i jeszcze zajrze tu! kiya szykuj sie :rofl2:
Silek - nie dochodz kobieto tylko pisz prosze!
 
reklama
Do góry