reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

ee myslalam, ze juz nam ucieklas:-);D haha Psa ze mną nikt nie zadrze hahaha:-D a co masz takiego pieska??a il placilas za swoejgo pieska tego co masz na zdj na bb??a w nyc w jakim hotelu bedziecie??

psa mam za darmo bo go adoptowalismy od znajomej znajomych ... ale takie tu ida do 4 patoli za rodowowego wystawowego szczeniaka, zle powiedzialam, bo to zre wiecej niz my wszyscy wiec jak chcesz zdrowo karmic to wydatek jest :szok: Na fotce rodem killer rottweiler, jeszcze szczeniak ale bedzie grozny (i hope) i urosnie ciut wiecej hehe, spimy raczej chyba u kolezanki bo tak chciala, a jesli nie to gdzies sie zalokuje na manhattanie:cool2: a co...chcialas mi mamuske na imprezke doslac? :-)
 
reklama
coś w tym jest moja Droga:-D

a propos facebooka tez musze w końcu nad nim przysiąść i chyba uczynie to teraz:sorry:
wiec pawimi jakby co to bede Cie pytać, choć mam nadzieje ze Radosław ogarnie;-)
ja na FB jestem zalogowana, ale ni ciorta nie wiem o co tam kaman! przyjmuję tylko zaproszenia osób i tyle a poza tym to nie mam czasu się nad nim skupić ;)

[/B]BO NIE CZYTASZ ZE ZROZUMIENIEM !!! :-D:-D:-D:-D daj maila mi na priwa to ci wysle zapr.:tak: jak chcesz oczywiscie ....
to fakt ja nie czytam wcale cóż tam na FB wypisują, a co dopiero ze zrozumieniem:tak:

sama chcialabym sie z tobą spotkac w realu ale biba by była hahaha;D

o to to! i już biba proszę bardzo,
Pawcia to fajny wypad weekendowy Ci się szykuje, baw się dobrze!
 
tzn pies zabojca..dziecią krzywdy nie zrobi napewno ale np jak przychodza do twojego synka dzieci to jak sie zachowuje czy zamykasz go gdzies?? malutki sie z nim mleczkiem dzieli hehehhhe;D a ja nie musze malego kapac bo tatus go kąpie;D tylko mama musiala mleczko naszykowac;D
tak pies zabojca, nie musze go zamykac w sumie, tzn istnieje taka opcja ale nigdy
nie musialam z niej korzystac. Nie wiem jak to bedzie jak bedzie starszy bo u nich szczyt agresji przypada na skonczony drugi rok zycia. Do tej pory zareagowal mniej sympatycznie na jednego malego hinduska ( ale ja go tez nie lubie) i na kolesia ktory szedl obok naszej posesji z wilczurem - tu to byla akcja taka ze sie drzwi na taras wahalam otworzyc bo nie wiedzialam w jakim on jest stanie tak sie wsciekl. Do dzieci nie przejawia kompletnie agresji, zreszta widac na zdjeciu, nie wyobrazam sobie ze moglby im cos zrobic, ostatnio z nami byl na imprezie i tez byl bardzo grzeczny i pokojowo nastawiony do wszsytkich tam obcych gosci. Mojego meza sie boi bardzo! Napewno nie pozwalamy mu na dominacje.
 
OK DZIEWCZYNY, A WIEC MOJE PRZYPUSZCZENIA OD SAMEGO RANA SIE POTWIERDZILY OTOZ NASZA NOWA KOLEZANKA MAMUSIA THOMASKA JEST TROLLEM, PODWOJNYM ZRESZTA, JUZ KIEDYS PISALA NA MAMUSIACH ZE STANOW I PODSZYWALA SIE POD NIEISTNIEJACA OSOBE ZA CO ZOSTALA ZBANOWANA, DZIS PONOWNIE, ZE WSPOLPRACA KOLEZANKI MODERATORKI ZE STYCZNIOWEK 2008 GDZIE JA TEZ PISZE I Maama&Thomas RACZYLA ZAGOSCIC USTALILYSMY ZE NIESTETY PISZA TE SAME OSOBY UZYWAJAC TEGO SAMEGO ADRESU IP USLUGI-HANDEL KOMNET SOCHA KRZYSZTOF.....MAM NADZIEJE ZE TO NIE PAN SOCHA KRZYSZTOF BAWI SIE NASZYM KOSZTEM a wiec nasza Anetko200 pod ktora wystepowalas i dostalas bana prosze przestan mieszac dziewczynom w glowach
 
reklama
a prosze cie bardzo............łap :)

zaraz nowaczek zabierze mi kompa bo jedzie doswojej mamusi hahaha
wiec pewnie jutro na chwile powroce:)
a oco chodzi z ta nasza nowa kolezanka????
 
Do góry