reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

reklama
olka robcia w czolko calowala ze az w lasy wjechali haha :-)
kiya, wpasc to ja moge wiesz, jak sliwka w kompot...juz wole sobie isc lunch kupic niz sie do bydgoszczy turlac po kanapke.
 
A tak poza tym Olcia ja mam focha na Ciebie bo mnie usunęłaś ze znajomych na nk!!!
Poza tym siedzę z pomalowanymi pazurami bo w końcu dzisiaj muszę wyglądać jak człowiek co nie?:-p
 
pawimi kochanie ty moje jasne ze w stolicy jest ortodonta,fryzjer itd ale ceny jak z kosmosu
ortodonta w stolicy koszuje ok4tys w nysie za to samo bedzie 1500
a jak jade do nysy to i tak psa zabieram a ze moja psiapsoila strzyze psy to przy okazji meggi sie zalapie

sikora oczywiscie ze brak zasiegu byl

ewylinka usunelam usunelam ale tylko dlatego ze nie gadalysmy prawie wcale ze soba,anoi na tym forum ani na gg ale jak dojade do nysy to cie odnajde tylko wyslij mi swoj profil na priv

zaraz mi lapek padnie ale jeszcze 30min i bedziemy na miejscu
 
jeszcze sie nie szykuje, mam czas do rana :-) lece o brrrrr 6 rano:szok::szok::szok::szok::szok: ty hehe policmenka psa tresowanego obronnego ci nie trzeba?:-)
 
reklama
Do góry