reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

reklama
Nie nie byłam:-(rodzice bardzo tęsknią i chca zebysmy na stale przylecieli. widze ze ty alkoholas haha:-D A po nyc to pewniee łooooo:-D dzieci z mezem zostają maly nie bedzie plakal za mamą...ja policemanka jestem:-D:-D:-D rodzice w usa sa juz dobre 10 lat;D mieszkali na ulicy colubmus drive;D haha jednego męza mam;D Moja mama byla w tej Lake Villi mowi ze tam same lasy czy cus takiego lol;d
cos ci sie laska popierdzielilo bo Columbus Drive to ulica w samym downtown Chicago, zahaczajaca o Grant Park czyli tam gdzie nasz szanowny prezydent Obama mieszkal ...no chyba ze twoi starzy to jacys milionerzy czy cus bo nie sadze ze tam mogliby mieszkac, a polakowo to stare ( bo teraz jako tako nie ma polakowa, polacy rozprzestrzenili sie po calym chicago i okolicach) to bylo raczej baaaaaardzo daleko od Grant Park:eek: W Lake Villa nie ma samych lasow :szok: sa domy, sklepy, szkoly :-D:-D:-D Mlody przyzwyczajony do moich nieobecnosci wiec nie bedzie beczal na bank....
 
kiya chyba dla nas wszystkich ta kolacje robi bo jej cale wieki nie ma buahahaha...
tomaskowa tak by the way to juz se moglas dluszczego nicka wybrac, niewiadomo jak cie nazywac hahaha nie ma to jak np. anetka albo cus a tu taki tasiemiec stonogowy...moj Jonek nie ma jeszcze laski, ale wybiera sie za kilka mc do wojska chlip, chlip...
 
No cora faktycznie juz prawie na wydaniu haha az moj mezulek powoli spac z tego powodu nie moze. Wlasnie na ten temat byla ta komedia na hbo co tatus za zadne skarby nie moze sie pogodzic z tym ze jego coreczka wybiera sie na studia daleko od domu :-) Ta komedia byla z tym ciemnoskorym aktorem co gral w bad boy martin lawrence. Super, polecam :tak:
 
reklama
Do góry