reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

reklama
A tak z innej beczki to wiecie co wam powiem , że ja jeszcze nigdy nie byłam na żadnym ślubie ani weselu:-( A tak chciałabym się chociaż raz pobawić:cool2:
 
A tak z innej beczki to wiecie co wam powiem , że ja jeszcze nigdy nie byłam na żadnym ślubie ani weselu:-( A tak chciałabym się chociaż raz pobawić:cool2:

rozmawiaj z sikorka w tym temacie haha
wlasnie sikor mam ta kiecke w koncu szykowac?
evelynka godzine ustawiasz w swoich ogolnych ustawieniach, wejdz na swoj profil pod ustawienia i tam jest strefa czasowa.
 
a dajcie mi spokój ze slubami i weselami, mam taką kose z matką, bo ona wykłada kase i chce wszystko po swojemu:crazy:
i ch..j jak się wkurze to weźmiemy slub ze świadkami tylko a potem się sami zalejemy w trupa:-(
 
czyli rozumiem ze kiece mam do szafy spowrotem wlozyc....no coz :sorry: bede sobie musiala znalesc inny powod przyjazdu do polszy ;-)
 
a jakbyśmy poważnie zorganizowały spęd na łikend za jakąś niewielką kaskę gdzieś żeby się kimnąć ????:-)
co Wy na to?
pawimi z Toba najgorzej, mogłabyś zarezerwować sobie łikend jakiś?
 
reklama
sluchajcie bez zartow sypie sniegiem ze szok, do tego wiatr jak zwariowany az mi tu drzewami przechyla....no przeciez jak tak dalej pojdzie to zaraz bede musiala dzieci jechac ze szkoly poodbierac a moj Jonathan mial miec swiateczny koncert wieczorem eeeehhhhhh
Sluchaj ja zawsze moge...tylko musze wiedziec z duzym wyprzedzeniem zeby to wszystko tu sobie poustawiac, dla mnie to nie bedzie wyjazd na dwa dni bo musze pewnie odrazu staruszka odwiedzic. Zreszta na weekend to tylko raz lecialam do polszy ha ha ale to do swojego meza (jeszcze nie meza) wiec same rozumiecie ze sila wyzsza byla :-)
 
Do góry