reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

reklama
a tam poprawila....owszem przestalo sypac, na moze 3-4 godziny, nawet dosc dobrze sie rano jechalo ale teraz wlasnie patrze za okno a tu sypie jak wariat, w dodatku dzis wieczor ma temperatury spasc do prawie minus 20 a teraz jest 0 :((((((
Z tymi piluchami to tez u nas total porazka, Vicent pieknie mowi jak juz zrobi w pieluche hehe
 
sikor pisz co ci na sercu lezu kochana, przygarniemy kropka poglaskami pocieszymy :-) nie bedziemy dobijac i pouczac ;-p
 
chyba po prostu jestem przemeczona konkretnie:confused2:
dzis Młody przebił sam siebie i wstał: UWAGA!!!!!!
o 3.30 i był juz wyspany:cool:
ja nie wiem po kim on ma takie jazdy że sie tak szybko wysypia?
znowu schudłam 2 kg:eek:
 
pocieszenie numer jeden - sluchaj schudlas tak? a masz za kilka miechow wesele wiec krok do sukcesu zaliczony ;-)
pocieszenie numer dwa - to nie bedzie trwalo wiecznie, kiedys sie skonczy a poza tym jak jest juz tak chu...wo to gorzej nie bedzie, teraz musi byc tylko lepiej.
pocieszenie numer trzy - moja droga nie ty jedna nie ostatnia....
syberia i owszem ale na kulig to ja nie mam ochoty widzac to co sie za oknem dzieje :wściekła/y: tragedyja :no:
 
pocieszenie numer dwa - to nie bedzie trwalo wiecznie, kiedys sie skonczy a poza tym jak jest juz tak chu...wo to gorzej nie bedzie, teraz musi byc tylko lepiej.

oj co prawda to prawda:-D

a te kg to mi sie teraz przede wszystkim na Sylwka zrzucone przydadzaa hehe
a własnie co Ty planujesz???
kiecka kupiona?


marzy mi sie jakas biba:-p
 
reklama
ja na bibe to mam jechac do NYC w ten weekend....umowilysmy sie z dwoma laskami z forum i ma byc niezla libacja, tylko jak ja to przezyje:szok: ledwo mi kac dzis przeszedl, poza tym ta piekna pogoda....ciekawe czy samoloty beda puszczac jak taka kleska z tym sniegiem :confused2:
 
Do góry