reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

reklama
WITAM MOJE PIĘKNE PANIE!!!!

Widzę że co n iektóre teknia za mną :)



hej babole:-)

Olcia pewnie filozofie wkuwa :-D

oooo tak ,filozofia obowiązkowo
A wczesniej bylismy na przedswiątecznych zakupach...... jakies mięsiwo i takie tam......

a ty ewelynka jestes na zaocznych tak? a co dokladnie studiujesz, bo olka patol to wiem :-) ale co ty nie kojarze jakos?...
no ja Ci dam patola hahahahha
a po zatym,powiedz mi sama dla takiego patola jak ja czy inny kierunek by pasowal hahahaha


ale to za 7 miechów dopiero:laugh2:
wcześniej trza sie upić kolektywnie
ale gdzie, z kim jak?
no własnie sikor.... co z tym weslichem,mam sie nadal szykowac czy nie????
a napic sie mozemy wczesn iej hahahah
tylko gdzie............?
 
Czec mamusie.Tu ostatnio ruch jak w Rzymie! Czlowiek ledwo wejdzie i juz ma zaleglosci.Dzis nie wyspana jestem, moje dziecko wladowalo sie do mnie dolozka i calusienka noc ze mna spal.To jeszcze nie problem.U mnie w pokoju goraco wiec niemogl biedny sie ulozyc i nawet cala noc gdal przez sen.No i spychal matke z lozka az raz ledwo zlapala rownowage!
 
Widziałam że ktoś tu się umawia na jakiś alkoholik? To ja się dołączam:szok: Wczoraj byłam na roczku, fajnie było tylko się obzarłam jak takie prosie, wróciliśmy po trzeciej w nocy, a rano musiałam zerwać się do lekarza. Normalnie oczy mi się zamykają. No właśnie Sikorka szykowac się na weselicho?
 
reklama
Gratulacje dla Vincenta, smok mu się znudził to go wywalił:tak:
dziekuje bardzo, czuje sie bardziej dumna niz przypuszczalam :-) jeszcze zebysmy sie tak pieluch pozbyli to juz wogole mam dorosle dziecko haha

Widzę że co niektóre teknia za mną :)

no ja Ci dam patola hahahahha
a po zatym,powiedz mi sama dla takiego patola jak ja czy inny kierunek by pasowal hahahaha
kochana oczywiscie ze tak, przeciez widzisz ze jak cie nie ma to cisza na forum :-D moja droga dla patola to tylko resocjalizacja pasuje, moze sie sama kiedys zresocjalizujesz :rofl2:

Witam moje kochane
no właśnie sikora co z twoim weselem olka ma racje bo trzeba wiesz kieckę kupić :-)
sikorka sie nie oddzywa za kazdym razem jak konkretnie o weselicho zaczynamy podpytywac :wściekła/y:

dobra ja zamelduje sie pozniej teraz spadam do kuchni :)
papapapa lachony hahahahahahahahah
to znaczy kiedy pozniej?? tak jak wczoraj :no:
 
Do góry