reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

oglaszam wszem i wobec ze moj Vincent od 5 dni zupelnie przypadkowo zostal bezsmoczkowym dzieckiem, planowalismy podjac ten drastyczny krok po drugich urodzinkach ale udalo nam sie wczesniej i to bez szczegolnie wielkiego bolu!

Jak to zrobiłas ? Mojemu by się przydało:tak: Choć on smoka dostaje tylko do spania i samochodu ale jednak w dzień zabieram i nie ma
 
reklama
hej babole:-)

Olcia pewnie filozofie wkuwa :-D

bravo dla synka Pawimi ja nie wiem jak u nas bedzie bo maly strasznie uzalezniony:-(
 
wiecie co moj tez byl strasznie uzalezniony i jakos mi sie udalo, po prostu pierwszy raz polozylam go na popoludniowa drzemke bez smoka, po spacerze byl tak zmeczony ze zapomnial sobie no i wieczorem tez sprobowalam, cos tam sie mezowi upominal ale ja mu zanioslam taki zabawkowy telefon zamiast smoczka no i sie nim zajal. Obserwowalismy go na kamerce i bawil sie, chyba ze dwa razy zawolal ze chce smoczek i w koncu zasnal, natomiast nad ranem mu sie przypomnialo i poplakiwal ale jak mu powiedzialam ze smoczek piesek zjadl :-)
Silek fajny masz suwaczek :-)
 
Ostatnia edycja:
wiecie co moj tez byl strasznie uzalezniony i jakos mi sie udalo, po prostu pierwszy raz polozylam go na popoludniowa drzemke bez smoka, po spacerze byl tak zmeczony ze zapomnial sobie no i wieczorem tez sprobowalam, cos tam sie mezowi upominal ale ja mu zanioslam taki zabawkowy telefon zamiast smoczka no i sie nim zajal. Obserwowalismy go na kamerce i bawil sie, chyba ze dwa razy zawolal ze chce smoczek i w koncu zasnal, natomiast nad ranem mu sie przypomnialo i poplakiwal ale jak mu powiedzialam ze smoczek piesek zjadl :-)
Silek fajny masz suwaczek :-)

To chyba musze się też za smoka zabrać :)
Bo to może moje lenistwo tylko że on nadal z nim zasypia :no:
 
To chyba musze się też za smoka zabrać :)
Bo to może moje lenistwo tylko że on nadal z nim zasypia :no:
no ale twoj sporo mlodszy od mojego lotra :-) my mielismy plan ze po drugich urodzinach...generalnie to z Oliverem zrobilam blad bo ten byl starszy i pozniej nie moglismy mu tego smoka zabrac, taki 3 latek prawie chodzil z guma w buzi fujjjj:no:
 
Czesc dziewczyny...ale pocisnelyscie z tymi postami. Chyba z godzine was czytalam. No i wogole to dopiero do kompa sie dorwalam , jak widac dwa to za malo wiec bedzie trzeba sobie 3 sprawic co bede z wami na biezaco :tak:
 
Czesc dziewczyny...ale pocisnelyscie z tymi postami. Chyba z godzine was czytalam. No i wogole to dopiero do kompa sie dorwalam , jak widac dwa to za malo wiec bedzie trzeba sobie 3 sprawic co bede z wami na biezaco :tak:
a zapraszamy ;-) jestes mile widziana w naszych dyskusjach plotkarskich i wozkowych :-)
 
dusia pewnie kwestia czasu, powiem ci ze patrze za okno i az groznie to wyglada....przestalo sypac na chwile i teraz znowu dowala do pieca.
Niestety nie znalalam tego korzystnego dealu, sklep ktory mial ten wozek mial go tylko w fiolecie i znizkow tylko ten kolor przez promocyjny okres czasu. Caly czas czuwam, wiec jak cos mi wpadnie w oko to dam ci znac.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry