reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

reklama
Kiya czemuś mi nie powiedziała gdzie jesteś:-p A tak w ogóle to się umawiałyśmy i nic nam nie wyszło:sorry:
jakoś tak wyszło, mam nadzieję ze w końcu uda nam się spotkać , możemy u Ciebie jak Ci bardziej pasuje ale to najlepiej we wtorek albo czwartek, bo mąż kończy prace o 13:30 i zabrałby mnie do domu od razu
 
a gdzie to dzis olcia sie podziewa? ktoras wie co tam w planach miala?? bo anik to do gina miala jechac to wiem...
 
oglaszam wszem i wobec ze moj Vincent od 5 dni zupelnie przypadkowo zostal bezsmoczkowym dzieckiem, planowalismy podjac ten drastyczny krok po drugich urodzinkach ale udalo nam sie wczesniej i to bez szczegolnie wielkiego bolu!
 
reklama
gastone a co to za plany na swieta macie ze az takie przygotowania poczyniasz? masz rodzinke z polski w tym roku?
niee sami jestemy tylkoze ja wszystko musze sama robic,moj hrabiami wogole nie pomaga...wiec staram sie niektore rzeczy zrobic wczesniej,zeby nie na ostatnia chwile.Poza tym sprzatanie calego domunalezy tez do mnie,a potem juz po tych wszystkich praniach sprzataniach,gotowaniach i innych ciekawych rzeczach jakos mi sie nie chce.wogole wszystko do dupy jest:wściekła/y:
oglaszam wszem i wobec ze moj Vincent od 5 dni zupelnie przypadkowo zostal bezsmoczkowym dzieckiem, planowalismy podjac ten drastyczny krok po drugich urodzinkach ale udalo nam sie wczesniej i to bez szczegolnie wielkiego bolu!
Brawoo,u nas bylo identycznie.Jeden dzien ciahc i ni ma.Na drgi dzien sienie upominal i tak zostalo;-)
 
Do góry