reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

pawimi od 1 gr. brał lek 2 x dziennie na tę dychawice oskrzelową - KETOTIFEN i słuchaj zaczął 2 x wiecej jeść, spał 4-5 godz. na dobe, i non stop krzyk, płacz i histeria:szok:
myślałam że to nietolerancja na gluten mu sie włącza ale mi sie objawy nie zgadzały

i wyszło szydło z worka że źle zareagował na lek - nie bierze go 36 godz. (po wizycie na pogotowiu i konsultacji z alergologiem) i jest diametralna zmiana w zachowaniu - dzis miał nawet 2 godzinne drzemki w ciągu dnia co mu sie od kilkunastu dni nie zdarzało:cool:
 
reklama
Kuuurcze nie mam czasu nadrobic waszych bazgrolow!Witam nowe kolezanki, powiem szczerze ze nie wiem ile was nowych jest bo jak zaczelam cofac posty to stwierdzilam ze nie nadrobie.W kazdym razie Halo!
Ja oprocz robienia fasolki mam ostatnio troszki roboty pred swietami ,jejku jakos nie nadazam.Za duzo watkow chwycilam z ogon i juz nie moge hih.No i niemoge ostatnio duzo siedziec przy laptopie bo mam rwe kulwszowa i siadanie nie pomaga..Pawimi wybacz mi nieobecnosc hihi
 
gastone ty masz wybaczone bo ja czekam na wiesci fasolkowe hehe po cichutku i sie juz nie upominam ale czekam!:-D:-D:-D
 
sikorka hmmm czyli jednak to paskudztwo mu nie sluzy, no dobra ale co mu alternatywnie w takim razie podali?? NIc?
 
witaj gastone:-)

pawimi, nic nie podali, na razie babka kazała dawac sam gluten bo na 100% nie jest pewne na co znowu ma nietolerancję:cool:
g...no jak zwykle wiadomo...

ide kapać mojego Czorta małego
 
gastone a co to za plany na swieta macie ze az takie przygotowania poczyniasz? masz rodzinke z polski w tym roku?
 
reklama
No i jestem , byli znajomi z Oskarka koleżanka Blanką, fajna ta ich młoda 10 lutego skończy roczek juz powoli chodzi i ciągle sie śmieje :-)
 
Do góry