reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

reklama
wiesz co zapp ładny ale chyba bardziej podoba mi sie dazzle bo jest taki oryginalny niespotykany a podróbek zappa mija mnie na spacerze setki....
no i quinny juz miałam trójkołowca... ehhh zeby ten mikołaj mnie wysłuchał hi hi
 
link konieczny :-) co by sie mikolaj nie pomylil :-D;-)
tak tak bo ten mój mikołaj to na wózkach sie wogóle nie zna i jemu jest wszystko jedno jakim będzie niekiedy jezdził.... lepiej niech juz zacznie zbierać... albo swinkę skarbonkę rozbije... hi hi
czekam na siostrę lada chwila będzie u mnie wylądowała godzinkę temu :-)
 
link konieczny :-) co by sie mikolaj nie pomylil :-D;-)

he he no co pewnie mikołaj nowocześnie też na allegro zamawia prezenty .
A my niedługo na mikołaja z młodym jedziemy bo męża firma robi ciekawe czy się będzie bał mikołaja he he ..

Nina - moim zdaniem to lepszy wozek niż zapp , zapp jest sliczny ale to nie rozkładane oparcie:-(
 
reklama
Witam sie

Nie mam kiedy was poczytac a co dopiero cos napisac...

ale mam do was pytanko znacie mzoe ten wozek BRUIN PRESTO ?? jakies opinie:cool2: z gory dzieki za odpowiedz...

a teraz maly wzywan:rofl2: moze
 
Do góry