reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

Ania przyjedz do Irlandii u nas wogole niem szklanych bombek hihih

Ja juz okna przystroilam,jeszce dzis choinka i weekend musze dokupic pare ******* do domu, na schody,kominek.Tez lubie okres przedswiateczny.W tym roku spedzamy swieta tylko w trojke,wiec tak troche malo gwarno bedzie.Ale co zrobie jak rodziny tu nie mam,a przyjaciele w tym roku akurat jada do PL.
 
reklama
Ania przyjedz do Irlandii u nas wogole niem szklanych bombek hihih
Jak to nie ma ???!!!....Ja swoje kupilam wlasnie tu i to w dodatku w Dunnsie;-)....wprawdzie przyznam ze w tym roku to takich nie znajdziesz ale w poprzednich latach jak najbardziej. Ja swoje kupilam w kolorze czarnym i bialym i do tego takie krysztalowe rozne. A tydzien temu wlasnie dalam je wszystkie siostrez do pl bo juz mi sie znudzily zreszta Nico moglby je pobic i w tym roku robie taka kolorowo z roznego rodzaju pluszowymi ozdobami co by maly mogl sobie bezpiecznie posciagac :tak::-)
 
beakta - nie znam tego wozka, ogolnie osobiscie nie lubie Britaxow w wydaniu wozkowym, kazdy jeden z ktorym mialam przyjemnosc sie "spotkac" byl dosc kontrowersyjnym wynalazkiem, o wiele bardziej powinni zajac sie produkcja fotelikow bo to im niezle wychodzi. Czytalam rozne opinie i widze ze nie sa rewelacyjne, jest kilka dobrych ale ogolnie nikt sie nim nie zachwyca. Jego stelaz jest charakterystyczny dla Britaxow i przypomina mi takie solidniejsze Verve, zdaje sie ze to nastepca modelu Verve na ktory swojego czasu mialam krotka ochote ktora mi przeszla po przeczytaniu setek negatywow. Z wygladu mi sie podoba, aczkolwiek wydaje mi sie ze siedzisko jest jakies takie dosc plytkie?
[video=youtube;5wUA_P4C0Vk]http://www.youtube.com/watch?v=5wUA_P4C0Vk[/video]


Bierz go i powiesz nam jaki jest hahaha
 
Ostatnia edycja:
Hej!!!
Pawimi mam pytanie do Ciebie odnosnie silver crossa dazzle nigdzie nie mogę znależć wysokości tego wózeczka mierzonej od podłogi do rączek, jestem ciekawa czy dobrze trzymało by mi sie te rączki uwzględniając mój wzrost (176 cm) bo one przecież nie mają żadnej regulacji.
 
powiem ci tak, nie wiem i nie chce mi sie go teraz w tym momencie rozkladac ale moj maz nie ma problemu zadnego a ma blisko 190 cm. haha....ku uciuesze mojego baka rozlozylam ten wozeczek bo sobie przypomnialam ze mam go w schowku zaraz kolo garazu a ja dzis mam lenia na kanapie w bawialni u dzieci zaraz obok tego pomieszczenia :-) no wiec, wysokosc 83 cm do nawyzszego punktu gdzie koncza sie raczki. To jest wysoki wozek tak mi sie przypomnialo :-)
 
dzięki Pawimi:-)
tak sobie go oglądam na allegro i bardzo mi się podoba:tak: może jakiś mikołaj podrzuci go dla mnie na gwiazdkę bo przydałby mi sie taki wóżek na wypady do miasta samochodem mały i lekki żeby go szybko do bagażnika wrzucić bo mutsy zajmuje mi cały bagażnik i na nic juz miejsca nie mam.
 
jako dodatkowy wozeczek na zakupy ja go goraco polecam, wlasnie mu sie teraz na zywo przyglaam :-) to naprawde piekny pojazd jest, a jeszcze teraz po tak atrakcyjnych cenach to juz wogole hahaha

tu widac jak raczki sa wysoko w stosunku do glowki dziecka....przypomnialam synkowi ze mamy taki wozeczek i teraz siedzi w nim non stop i karze sie zapinac pasami haha
 

Załączniki

  • 2009-12-05 10.39.14.jpg
    2009-12-05 10.39.14.jpg
    28,3 KB · Wyświetleń: 34
  • 2009-12-05 10.39.38.jpg
    2009-12-05 10.39.38.jpg
    33,1 KB · Wyświetleń: 37
Ostatnia edycja:
reklama
pawimi faktycznie na zdjęciach widac, ze rączki wysoko nad główką dziecka przypadaja, sliczny ten kolor, a Vincent jaki zadowolony:-D no i mając prawie 2 latka spokojnie się w tym wózku mieści, patrzyłam na allegro mozna juz taki wózeczek za 500 zł kupić nowy więc cena okazyjna:tak:
 
Do góry