reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

do arii nie da sie zamontowac innego fotelika jak tylko peg perego niestety...., wozkiem byla niania i stuknela kilka fotek komorka specjalnie dla mnie :-) ale...byla bardzo zadowolona z tego jak sie wozeczek prowdzi, mowi ze maly jej uciekal na parkingu to wziela go jedna reka pod pache a wozeczek zlozyla ta druga wolna reka i wrzucila do bagaznika, maly mial wygodnie w nim siedziec, troche miala problem pasy wyregulowac, podobno cos tam ciezko jest przeciagnac te pasy przez sprzaczke zeby je skrocic (mowie o tych naramiennych) zwlaszcza jak w wozku krecace sie dziecko siedzi...a tak poza tym to bardzo pozytywnie sie wyrazala co mnie cieszy.
arie mam nadal w domu, ostatnio juz jej daaawno nie uzywalismy. Ona ma kolorki na lato wiec jakos mi nie pasuje jak sie chlodno robi do zimowej juz pory:-)
 
reklama
hahaha masz racje.No ale co tu pisac.Jesien u nas za oknem bo nie powiem ze zima.Ja ostatnio przesypiam cale dnie hehe.Taka rutyna sie wdarla ze szok.Wstaje,sprzatam,gotuje,piore,spacer ostatnio zadko bo ciagle pogoda do dupy wiec Max idzie spac a ja z nim.Wstajemy Max je obiadek,zabawa,przychodzi tatus,obiad z tatsuiem,sjesta pobiednia,herbatka,film,kapanie,film i lulu.I dzien w dzien tak samo.
I co tu opowiadac..Nic sie cholercia nie dzieje.Swieta beda tylko oderwaniem od rutyny.Jezu jak ja chce juz wiosny,czlowiek zawsze gdzies pojedzie, pojdzie na spacer,w ogrodzie posiedzi a tak ciagle te cztery sciany.Noo czasem zakupy,czasem kolezanka z dzieciakami wpadnie albo my idziemy do play house.I tyle.O!
 
a u nas niespodzianka, rano wstajemy a tu kompletnie bialo :-) no i jest zima, w sam raz w grudniu dokladnie jak sobie tego zyczylam :-) kilkustopniowy mrozik tak gdzies z -5 stopni jest...no i PIATEK!!! koniec tygodnia, zapowiada sie fajny weekend, skonczymy moze ubieranie i przystrajanie domciu, juz spora czesc zrobiona, wczoraj nawet choinka stanela w salonie, wprawdzie nie ubrana jeszcze w zabawki ale juz sie swieci hehe....Kobitki!!! Swieta ida, uwielbiam ten sezon tuz przed, zawsze jestem optymistycznie nastawiona do zycia.
 
gastone - to tak jak u mnie . Nic się nie dzieje coś tam posprzatam wybiore się z małym na spacer , gdzies do kolezanek pojadę i tak jakoś leci dzień za dniem

pawimi - ja musze się udać na strych w poszukiwaniu bąbek nie szklanych bo takie u mnie tylko przetrwaja w tym roku:-D
 
reklama
Do góry