reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

reklama
wlasnie tez bym chciala wiedziec! chwilowo w jakis sen zimowy zapadly chyba, bo bywaly dni ze nie mozna bylo nadazyc z odpisywanie a ostatnio cos nam tu frekwencja szwankuje. O ile Gastone sie usilnie stara o dzidziusia wiec nieobecnosc ma chwilow usprawiedliwiona az do owocnych rezultatow haha to co do cholery dzieje sie z reszta nie mam pojecia!!! Meldowac sie tu mi natychmiast!!!
 
ja sie meleduje ale ja nie taka manaiczka wozkowa jak WY -ale kochana buzzz:-) hehehe

A ten wozek co dalamw czoraj fotki, no jak na parasolke to 250e to troche duzo, ale mi sie bardzo podoba...

Pawimi powiedz mi jak Ci sie sprawuje I'cool pluto ??? oplaca sie go kupic...

Witaj Olcia
 
Witam moje kochanieńkie dawno mnie nie było, widzę nowa koleżanka do nas dołączyła :-), cześć olka !
Więc wpadłam w wir prezentów świątecznych a że w tym roku robię sama więc wieczorami znikam.
4 grudnia wyszedł nam pierwszy ząbek , doczytać was nie dam rady ale postaram się częściej zaglądać .
 
kiya gratki , u nas juz 4 ząbki... ale teraz ciezko bo chyba dolne ida:eek:
Oj prezenty ja juz dla M mam wiec teraz tylko dzieci...
Wigilie mamy u znjaomych wiec nic nie musze robic ,mamy sie tylko zlozyc na jedzenie... Ufff wiec tylko upieke ciasta zrobie rybe po grecku :-):-)
 
reklama
j

A ten wozek co dalamw czoraj fotki, no jak na parasolke to 250e to troche duzo, ale mi sie bardzo podoba...

Pawimi powiedz mi jak Ci sie sprawuje I'cool pluto ??? oplaca sie go kupic...
a wiesz co ja go lubie, juz kiedys i nim pisalam ze musialam sie do niego przyzwyczic na poczatku ale teraz jest ok, jak to kasiabelgia chyba kiedys napisala ze ten wozek wyglada jak dziecka jakiegos szejka bo to prawda, jest bardzo atrakcyjny wygladu i wygodny dla malucha. Odnosnie tego wozka nuna - wlasnie kolezanka mi wspomniala ze jest drogim wozkiem!
 
Do góry