reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

reklama
na szczescie nie cierpie maclarenow (cos w tym jest haha) i swojego jedynego ktorego posiadalam wypieprzylam uprzejmie na smietnik tegorocznej wiosny!
 
Ja to mam takie menu jak Pawimi a najbardziej z tego wszystkiego uwielbiam buffalo wings, mniam mniam :-p
O tych maclarenach tez wlasnie przed chwila czytalam. Ja tez jakos za nimi nie przepadam.
Dzisiaj bylam w sklepie poogladac lozka dla malego, i przy okazji zajrzec na wozki podwojne. I bardzo mi sie spodobal wozek Teutonia. Predzej ich nie widzialam na zywo tylko na necie i powiem wam ze na zywo 100 razy lepjej wyglada te wozek. Tylko szkoda ze zaden podwojny mi sie tak nie spodobal.
 
Ale tu dzisiaj cisza. Dzisiejsza pogoda rewelacyjan dobrze ze przynajmniej nie pada a ja zaraz zwarjuje z nudow w domu. M w pracy i nawet nie mam do kogo sie odezwac :( albo napic kawusi.
 
ja tez sie nudze tak całymi dniami...hehehhe widze ze mamy ten sam tydzien ciąży..a termin na który...:tak:

Termin wyliczony z miesiaczki mam na 7 stycznia ale po ostatnim usg maluszek (no nie taki maluszek) miarowo wyglada na dwa tygodnie wiecej i termin wychodzi na 20 grudnia. zobaczymy w piatek co mi powie gin.
 
Termin wyliczony z miesiaczki mam na 7 stycznia ale po ostatnim usg maluszek (no nie taki maluszek) miarowo wyglada na dwa tygodnie wiecej i termin wychodzi na 20 grudnia. zobaczymy w piatek co mi powie gin.
a z tym terminem usg to nie wiem czy to warto liczyc bo mi za kazdym razem inny wychodzi z miesiaczki mam 5styczen a z jednego usg 31 grudnia :-D ale nastawiam sie ze to bd jednak poczatki stycznia
 
Ale tu dzisiaj cisza. Dzisiejsza pogoda rewelacyjan dobrze ze przynajmniej nie pada a ja zaraz zwarjuje z nudow w domu. M w pracy i nawet nie mam do kogo sie odezwac :( albo napic kawusi.
a nie masz zadnej kolezanki albo sasiadki z ktora moglabys sie spotkac na kawke albo poprostu pogadac? Z tego co sie orintuje to w Polsce jakos bardziej rozwniete sa wiezy socjalne i wszelkie przyjaznie sasiedzkie, niestety tu gdzie mieszkam kazdy zyje wlasnym zyciem i dopiero jest pustkowie przyjacielskie. :-D
Dziewczyny a jak to jest w Irl? Jakos nie przyszlo mi nigdy do glowy wczesniej zapytac:confused2:


Goska
dlaczego telefonu nie odbierasz skoro NIE RODZISZ JESZCZE???? he???? mialam przyjemnosc z Twoim mezem rozmawiac:laugh2::laugh2::laugh2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry