reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

Dzien Dobry wszystkim mamusiom
Nie odzywałam sie wczoraj bo nie mialam kiedy po zakupach poszlismy do rodzinki i troche pozno wrocilismy. Kupilam mojemu szkrabowi troszke ciuszkow, takie slodkie skarpeteczki och jak ja bede calowac te malutkie cialko, nie moge sie diczekac. Pare kaftanikow i spodenek. A powiedzcie mi kupujecie butelki jak tak jaka firme polecacie bo jak juz rozgladalam ja che kupic z Tommy Tippee i tak sie zastanawiam moze znacie jakas lepsza.
 
reklama
Hello dziewczynki.
Kiya maluszek sliczny.a rajtki tez uwielbiam.Niestety u nas w IRL takich rajtkow na dla chlopcow nie ma.Wogole jak bylmaly musialam kupowac dziewczece biale albo czerwone bo chlopiecych nie bylo.Teraz sa ale tylko popielate i czarne.Ale jak byl wlasnie mlodszy kupowalam przy okazji wizyty w PL .
no i gdzie te zakupki?? nic sie kolezanka nie chwali?:-)
jak wam niedziela mija? u mnie pory roku sie pomylily, trzeci dzien upal mamy :-D normalnie sie czuje jak w sierpniu a nie listopadzie. Nawet lodki dzis na jeziorko wyplynely, czekalam tylko jak sie maniacy kapac w jeziorze zaczna hahaha...a serio to naprawde goraco u nas, co sie rozpedze pochowac letnie ciuchy to na nowo sa w uzyciu.
Daj spokoj, u nas ciagle pada.Czekm z utesnieniem na suchy dzien bo jeszcze sprzetow letnich nieschowalam i wszytsko moknie,a mokrego nie sch0wam bo zgrzybieje.ech..
Dzien Dobry wszystkim mamusiom
Nie odzywałam sie wczoraj bo nie mialam kiedy po zakupach poszlismy do rodzinki i troche pozno wrocilismy. Kupilam mojemu szkrabowi troszke ciuszkow, takie slodkie skarpeteczki och jak ja bede calowac te malutkie cialko, nie moge sie diczekac. Pare kaftanikow i spodenek. A powiedzcie mi kupujecie butelki jak tak jaka firme polecacie bo jak juz rozgladalam ja che kupic z Tommy Tippee i tak sie zastanawiam moze znacie jakas lepsza.
Ja uzywalam Avent.:-)
 
Pawimi to dzieci nie szczepisz absolutnie na nic?? Jonathana tez nie szczepiłas?

My dziś zaspaliśmy, Eryk zamiast na 9 do przedszkola, poszedl na 10 :30 :-p
 
Hej!!!
gie-ośka jak otworzysz ten link z nowym buzzem to niżej na tej stronce są inne kolorki z kolekcji 2010

Dziewczyny mam do was prosbę, napiszcie co lubicie jeść jak gdzieś wychodzicie do baru czy pubu albo co chciałybyście zjeść??? mąż ma napisac nowe menu do baru i ja mam je wymyslić, ot poszedł na łatwiznę:-D
 
Nina napisz cos wiecej, jakiego typu to jest bar? Moze cos doradzimy
Ja moge ci jedynie powidziec od siebie, ze jesli mam np ochote na pizze idę do pizzerii, na kebaba idę to kebeb bar itp
 
To jest pizzeria ale maja tez inne dania typu kurczak z grilla, polędwica, gyros, sałatki, szukam czegoś innego:eek: jeszcze wymysliłam:-D he he tortille, i tosty na ciepło z róznym nadzieniem nie wiem co jeszcze ???
 
ja w pubie do piwa to lubie takiego domowego hamburgera z grubym kawalkiem mesa swiezo ugrillowanym (nie tak jak w macdonaldsie)z calym zestawem warzywek i sosikow do srodka (dostaje sie je osobno na talerzu i mozna sobie do tego hamburgera wlozyc to co sie podoba)lubie krazki cebulki w ciescie zasmazane tak jak frytki, nachos czyli gorace chipsy tortillowe z gestym sosem z pikantnego sera zotlego, buffalo wings czyli skrzydelka z kurczaka pieczone w bardzo pikantym sosie http://en.wikipedia.org/wiki/Buffalo_wings...no i hmm nie wiem,patyczki serowe na goroco moze...zapiekane w ciescie... tak wogole od rana az jesc mi sie zachcialo haha
 
aniam141 12 ide do lekarza to go dokładnie zważy z miesiąc temu było prawie 9 kilo , teraz nie mam pojecia

To taki wielki jak mój Ma rok i 12.5 na liczniku :tak:

Dzien Dobry wszystkim mamusiom
Nie odzywałam sie wczoraj bo nie mialam kiedy po zakupach poszlismy do rodzinki i troche pozno wrocilismy. Kupilam mojemu szkrabowi troszke ciuszkow, takie slodkie skarpeteczki och jak ja bede calowac te malutkie cialko, nie moge sie diczekac. Pare kaftanikow i spodenek. A powiedzcie mi kupujecie butelki jak tak jaka firme polecacie bo jak juz rozgladalam ja che kupic z Tommy Tippee i tak sie zastanawiam moze znacie jakas lepsza.

Ja uwielbiam TT avent ma u nas jeszcze BPA najczęściej

Hej!!!
gie-ośka jak otworzysz ten link z nowym buzzem to niżej na tej stronce są inne kolorki z kolekcji 2010

Dziewczyny mam do was prosbę, napiszcie co lubicie jeść jak gdzieś wychodzicie do baru czy pubu albo co chciałybyście zjeść??? mąż ma napisac nowe menu do baru i ja mam je wymyslić, ot poszedł na łatwiznę:-D

Ja jadłam niedawno takiego mega hamburgera z mnustwem dodatków i do tego na talerzy fryty .. Jakieś natchosy do piwka ( nie wiem jaego zestawyk się pisze ) takie z sosikami . Może jakies kurczaczki takie pałki w do tego zestawy surówek .. taka wiesz mega micha kurczaków na cały stól. Pieczywo czosnkowe z serem lub innymi dodatkami .
 
A ja preferuje piersi z grilla z salatami.Uwielbiam salaty i ogolnie lubie jak gdzies sa dania z warzywami.Ale w moim miescie byla knajpka gdzie podawali nalesniki podwane troche jak pizza,czesto je robie w domciu.Smarzy sie grube duze nalesniki ,smaruje sosem i naklada co sie chce,ser,pieczareczki,warzywka czy mieso.Na to idzie nastepny nalesnik, pogrzewa sie zeby ser sie stopil i na to sos czosnkowy.Pychaa!!!!
 
reklama
Do góry