reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

Witaj Ewa!!!
Z buzza 3 mozna zrobic buzza 4 i dowrotnie wymieniasz po prostu przednie koła można tez zmienić na terenowe, wszystko zależy od tego jakie masz i jakie zamierzasz mieć:tak:
ja miałam buzza 3 (już sprzedany) i po 1,5 roku uzywania koła lekko sie kiwały na boki ale tylko troszke nia jak na ttym filmiku z youtube( juz tu któraś z dziewczyn go wrzucała) na początku buzz był super gorzej jak dziecko podrosło no i to nowe siedzisko a konkretnie daszek to lekka głupota bo przed czym on ma niby chronic szczególnie zimą albo jesienia, teraz mam mutsy i jak dla mnie rewelacja:-D oczywiście wszystko zalezy od tego co potzrebujesz i gdzie będzie wózek uzywany:tak:
no i niestety jakość nie idzie tu na pewno w parze z ceną za jakiś czas i tak zacznie np skrzypieć.:no:
 
Ostatnia edycja:
reklama
witam, witam...kolejna pania wroclawianke...no tak, doswiadczenie z buzzami to niektore tu faktycznie maja :-) nina juz odpowidziala na twoje pytanie wyczerpujaco nic dodac nic ujac jak na prawdziwa znawczynie przypadlo. Jestem zadowolona ze zmiany, zawsze to cos inaczej, moge wam wkleic taka byle jaka fotke ktora mi Oliver wczoraj wieczorem zrobil ...zaznaczam wersja robocza bez makijazu w przerwach miedzy sprzataniem. W dodatku stare babsko na zdjeciu hehe...
 
zaznaczam wersja robocza bez makijazu w przerwach miedzy sprzataniem.
Jestem ciekawa jak wyglądasz jak się wybierasz na imprezę :happy2: Fajna babka z Ciebie:-)

nina2201 Dziękuje za odpowiedź. Wizualnie się w Buzzie zakochałam, próbowałam go tylko w sklepie i wydaje mi się, że to jest to czego szukam - a miałam jeszcze do wyboru Concord Neo... Jednak Buzz mnie uwiódł bardziej:-p

Pozdrawiam
 
pawimi ale ładnie ci w tym kolorku i tej fryzurce, podoba mi sie bardziej niż w blondzie i duzo dużo młodziej wyglądasz:tak:

zonda ja tez sie w buzzie zakochałam i kocham nadal choć już go nie mam:-) trzeba przyznać, że sliczny to wózek i przez jakiś czas byłam z niego zadowolona jednak kazdy kupuje pod swoje potrzeby i mi juz tych potrzeb nie spełniał (ale dopiero po 1,5 roku) no i na pewno jakość nie adekwatna do ceny.
 
hej Pawimi :szok: ale zmiana czrnowłosa jesteś
odważna i radykalna zmiana ale jak dla mnie spoko
i wogóle to jakos tu dotarłam, choc pewnie nie wiesz jeszcze kto to ja - majajula wita wszystkie plotkary wózkowe
 
hej Pawimi :szok: ale zmiana czrnowłosa jesteś
odważna i radykalna zmiana ale jak dla mnie spoko
i wogóle to jakos tu dotarłam, choc pewnie nie wiesz jeszcze kto to ja - majajula wita wszystkie plotkary wózkowe
czesc majek:-) ale jaja hahaha! witam i tu, zobacz jak fajnie, spokojnie dziewczynki sobie dyskutuja :-D
 
. W dodatku stare babsko na zdjeciu hehe...

Gdzie ta stara baba ? Bo jakoś na tym zdjęciu żadnej nie było:-D

Jestem ciekawa jak wyglądasz jak się wybierasz na imprezę :happy2: Fajna babka z Ciebie:-)

nina2201 Dziękuje za odpowiedź. Wizualnie się w Buzzie zakochałam, próbowałam go tylko w sklepie i wydaje mi się, że to jest to czego szukam - a miałam jeszcze do wyboru Concord Neo... Jednak Buzz mnie uwiódł bardziej:-p

Pozdrawiam

Mi się bardzo podoba cincord fusion ( nie wiem czy dobrze napisałam ) piekny w ozek

Sofik -mój Szymek tez tak stawał mniej wiecej w tym czasie ale polazł na roczek dopiero .. ale jak już polazł to nie wywalał się wogóle

Ja dziś byłam u ginki i wielkie G... wiem dziecie sobie wsadziło pępowine między nogi i mimo jej kombinowanie na wszystkie strony przez 15 min nie udało się nic zobaczyć .. bbuuuuuuu
 
reklama
Do góry