reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

Sofik, super że Fi już pomyka - szybko strasznie - czy mi się wydaje? Wrzuciłabyś jakieś jego zdjęcia w akcji :-)

tak szybko bo przeciesz Fi dopieor konczy 8 m-cy a juz staje gdzie popadnie...

Super foteczki !!!!!!!!!!!!


Kilka fotek Fi w akcji ;-)
 

Załączniki

  • 81fd8de1f9.jpg
    81fd8de1f9.jpg
    37,7 KB · Wyświetleń: 28
  • 100_9462.jpg
    100_9462.jpg
    38,5 KB · Wyświetleń: 30
  • 100_9483.jpg
    100_9483.jpg
    27,5 KB · Wyświetleń: 24
  • 100_9490.jpg
    100_9490.jpg
    19,6 KB · Wyświetleń: 24
  • 100_9493.jpg
    100_9493.jpg
    26,8 KB · Wyświetleń: 24
reklama
dziewczyny pomocy tak mnie prawa lydka boli ze zaraz padne z bolu juz w gorze trzymam masuje i nic oszalec idzie! moge jakas mascia posmarowac?
a czy my sie znamy ?? w jaki sposob mamy pomoc kolezance?:-D
tak szybko bo przeciesz Fi dopieor konczy 8 m-cy a juz staje gdzie popadnie...
wlasnie moj jonathan zaczal chodzic w tym wieku:szok: mialam ci ja urwanie glowy!

beakta - no wlasnie, a w sumie jakie powiklania, ten wirus jest szkodliwy dla osob ktore mialy juz poprzednio powiklania z drogami oddechowymi, astma przewleklymi zapaleniami pluc a w przeciwnym razie jest poporstu zwyczajna grypa.
 
wlasnie moj jonathan zaczal chodzic w tym wieku:szok: mialam ci ja urwanie glowy!

wlasnie slyszalam ze juz dzieci w tym wieku chodza , naszczescie Fi nie chodzi Uffffffffffff:-)

Co do szczepionki tez sie pytalam cioci ona jest pediatra i mowi zeby nie szczepic. Bo mozesz sie zaszczepic i zachorowac...ale opinie na ten temat sa podzielone jedni sie szczepia drudzy nie... i byc tu madrym...
 
Ostatnia edycja:
a czy my sie znamy ?? w jaki sposob mamy pomoc kolezance?:-D

no nie znamy sieale mozemy sie poznac:-D w jaki sposób pomoc nie wiem myslalam ze macie jakies sposoby na taka dolegliwosc.



raczej nie, ja mialam to samo w ciazy, nic nie pomagalo nawet apap wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr, masc przenika do krwi i lekarz zabronil mi smarowac...

dzieki za odpowiedz
 
Sofik, Ada tak samo tylko by stała na nogach, również wstaje przy chodziku w łozeczku to chodzi w kółko trzymając się szczebelek, normalnie szok, ja myślę że to za wcześnie.

Pawimi - dziękujemy za życzonka :)
 
no nie znamy sieale mozemy sie poznac:-D w jaki sposób pomoc nie wiem myslalam ze macie jakies sposoby na taka dolegliwosc.
no pewnie ze mozemy, nasz watek to taki troche zamkniety jest my sie wszystkie tu znamy juz dlugo wiec z reguly jak ktos chce sie z nami poznac i pisac to sie przedstawia i mowi kilka slow o sobie:-) Witam....
 
beakta - no wlasnie, a w sumie jakie powiklania, ten wirus jest szkodliwy dla osob ktore mialy juz poprzednio powiklania z drogami oddechowymi, astma przewleklymi zapaleniami pluc a w przeciwnym razie jest poporstu zwyczajna grypa.
No wlasnie dziewczyny, z informacji wynika ze po powiklaniach po zwyklej grypie umiera wiecej ludzi niz po tej swinskiej to w takim wypadku ja czegos nie rozumiem..........o co tyle halasu zwiazanego z AH1N1 ? :confused::confused::confused:
 
No wlasnie dziewczyny, z informacji wynika ze po powiklaniach po zwyklej grypie umiera wiecej ludzi niz po tej swinskiej to w takim wypadku ja czegos nie rozumiem..........o co tyle halasu zwiazanego z AH1N1 ? :confused::confused::confused:
moja droga chodzi tylko i wylacznie o kase, ktos na tym calym zamieszaniu wielka kase robi i raczki z radosci zaciera:eek: poszperaj troche w internecie skad sie pomysl na H1N1 wzial....sama sobie wytlumaczysz reszte.
 
reklama
Do góry