reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

Ostatnia edycja:
reklama
A tutaj quinny buzz kolekcja 2010!!!!!!!!!!!!!!!!!
KINDERWAGEN QUINNY BUZZ Sondermodel White 2010 Neu#3015 (aukcja 370279221247) - aukcje eBay.pl | Zakupy bez granic!
kolor Rock Moss jest ochydny po prostu a fuj wogóle reszta nie ciekawa jak dla mnie kolekcja 2009 sto razy ładniejsza tylko ten biały na czarnej ramie taki rasowy hi hi

i jeszcze ten KINDERWAGEN QUINNY BUZZ 3 Sonderm. Black 2010 Neu #3014 (aukcja 220506486503) - aukcje eBay.pl | Zakupy bez granic! PRZEPIĘKNY MÓJ FAWORYT LUBIE CZARNE WÓZKI

Mi osobiście biały się lepiej podoba szczególnie, że dla kontrastu ten czarny stelaż :happy2: Oczywiście wszystko rzecz gustu :tak: Ciekawe kiedy się u nas pokażą.
 
ten rock moss przypomina mi tegoroczne apple...a bialy, no coz , sliczny wozeczek ale cholernie niepraktyczny, pranie po kazdym spacerze :-)
 
pawimi to samo pomyslam ze ten bialy to trzeba prac po spacerku hehehe
ale te ciemne ramy sa fajne!!! heheh ale kolejnego buzza nie kupie...

Teraz kolej na inny ale jeszcze troche poczekam, chyba ze maly zacznie smigac niebawem to pomysle wczesnije o parasolce ktorym mnie Pawiki zarazila ;-);-)
 
Dziewuchy czy wyście oszalały!!!! tyle nastukac!

ja już zmęczona, chciałam iść spac, a czytm i czytm i skonczyc nie moge :-p

Pawimii kto jest na zdjęciu, bo to nie ty :-D:-D:-D

Beakta absotutnie nie szczepic, ta grypa wcale nie jest groźniejsza od zwykłej grypy, to jest rozdmuchana afera, właśnie po to aby zarobić na tym

dzis nawet rozmawislismy o tym ze znajomymi, robiliśmy parapetówkę, tym razem dla znajomych z pracy M i jedna dziewczyna w ogłóle nie szczepi swojego 6 miseicznego juz teraz synka!!! na nic,

szczepionka to zakłócanie naszego układu immunologicznego, ja co prawda szczepie dzieci, ale tylko na to co jest w kalendarzu szczepien, nic dodatkowego

Wieczór sie udał, mój sernik, kawa cappucino własnej roboty i pasta z avocado zrobiły furrorę :-)
ide powiesic pranko i spać, dobranoc
 
ja tez nie szczepie...na nic :-) zadnego z moich dzieci, ale glosno o tym nie mowie bo czasem to powazne zgorszenie sieje wiec po co kij w mrowisko wtykac. Wazne ze mam swoje zdanie w tym temacie i przy nim obstaje. Nie mam zadnych problemow ze dzieci mi do szkoly nie przyjma czy rocznych badan szkolnych nie podpisza....coraz wiecej ludzi swiadomie nie chce szczepic swoich dzieci i nie jest to w usa rzadkoscia.
 
Ja szczepie synka ale tylko tymi płatnymi szczepionkami , bo to co serwują u nas na NFZ to totalny syf:wściekła/y: Teraz musze koniecznie mieć papier żeby tych pierwszych nie dostał szpitalnych bo przy Szymku o tym nie pomyślałam :tak:
Zreszta kazdy robi jak uważa a mnie wkurzają te zadymy co tu były na niektórych wątkach .. Niektóre mamy uważają że to co robią to jest najlepsze a jak ktoś robi inaczej to już jest bee.. i awantura na całego . Chyba kazdy wątek o szczepionkach i o CC na zyczenie się tak kończył . Bo taka cesarka tez temat tabu . Ostatnio wyczytałam że moje dziecko urodzone przez CC to słabszy osobnik i ma gorszy start w zyciu:wściekła/y: Pogieło niektóre panie :szok:
 
Witam
temat szczepień na topie, ja nawszego szczpie i to tymi płatnymi jak na razie zakończyliśmy serie następna dopiero po ukończeniu 1 roku życia.


Ostatnio wyczytałam że moje dziecko urodzone przez CC to słabszy osobnik i ma gorszy start w zyciu:wściekła/y: Pogieło niektóre panie :szok:

normalnie powaliło mnie to na kolana , dawno się tak nie uśmiałam co za bzdury totalne :-)
 
witam slonko za oknem ciekawe jak dlugo

Witam
temat szczepień na topie, ja nawszego szczpie i to tymi płatnymi jak na razie zakończyliśmy serie następna dopiero po ukończeniu 1 roku życia.


Ostatnio wyczytałam że moje dziecko urodzone przez CC to słabszy osobnik i ma gorszy start w zyciu:wściekła/y: Pogieło niektóre panie :szok:

normalnie powaliło mnie to na kolana , dawno się tak nie uśmiałam co za bzdury totalne :-)
tez o tym czytalam tez sie smialam z tego...
 
reklama
Do góry