reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

hej..melduje sie ze u mnie cisza i oby tak zostalo do 3listopada:-)

Ania no ten konik chyba tylko gra

Sofik super ze juz jestes..i ze takie postepy Filip robi:-)

Buziaki babeczki:-)
 
reklama
Witam Was kochane , jestem juz w domku....



mi Was tez brakuje!!!!!

Monia sliczny domek, kurcze musze sie do Was wybrac, ale teraz ja czekam na WAS....:-)

gie-oska trzymam kciuki zeby to nie bylo jutro :)

Gastane oby to byl ostani dzien plodny , teraz czekamy na II czerwone kreseczki!!!

A ja pochwale mojego synka, raczkuje i stoi w lozeczku... wiec mam urwanie glowy...

A co do wozka heheheh to obili mi troche raczke w buzzzzzzzzie:dry: no ale to moja wina bo sobie ja nie okrecilam ... ale pozatym wozek przezyl lot:blink:

Milego wieczorku

Sofik w koncu jestes.Zagladaj czesiej teraz bo tesknilysmy!
 
witam

proboje sie wbic w pisanie ale moj syn jest tak aktywny ze nie mam nawet keidy napisac, ciagle go interesuja rzeczy ktore sa niebezpieczne jak np: kominek

Pawiki na 1 fotce Twoj synek wyglada jak dziewczynka ;-)

ok ja tez mam daleka do Ikea ale napewno jak odwiedze ,, ostanie zakupy robilam w Ikea w PL :-D a mialam tam nie ejchac hehehe
 
reklama
Do góry