reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

reklama
wiadomosc od Goski

"trzymam sie trzymam...staram sie nie rodzic jesvze w pazdzierniku i oprocz rozwarcia na 3cm nic nie zapowiada porodu ale wiesz jak to jest w kazdej chwili moga skurcze przyjsc...buziaki Gosia"

pozwolilam sobie zaczytowac kawalek priva ktorego dostalam gwoli pytania ani ;-)
 
wiadomosc od Goski

"trzymam sie trzymam...staram sie nie rodzic jesvze w pazdzierniku i oprocz rozwarcia na 3cm nic nie zapowiada porodu ale wiesz jak to jest w kazdej chwili moga skurcze przyjsc...buziaki Gosia"

pozwolilam sobie zaczytowac kawalek priva ktorego dostalam gwoli pytania ani ;-)

dzięks za więsci :)
 
hej laseczki:-)
tj Patrycja napisala trzymam sie jeszcze...ale jak dzis-jutro nic sie nie ruszy to chce dopiero jak cos to porod od 3listopada bo jednak 1,2 to takie zalobne dni:-)ale same wiecie jak to jest nieda sie nic zaplanowac jesli chodzi o czas kiedy porod sie zacznie...
dzis sie bardzo dobrze czuje:-)Aniu milo ze pytasz co u mnie:-)

Nina gratuluje odwagi i powodzenia w nowym biznesie aby Wam sie wszystko udalo:-)
 
Hejo mamuski!!!

Pamiętacie mnie jeszcze? :-)
2h zajęlo mi czytanie was, ale nadrobiłam :-)

Pawimi, gratuluje pieska, robi wrażenie, tj wzbudza strach
Ty muzyk zawodowy?? a co dokładnie??

Gie-ośka, zycze ci zebys urodziła jeszcze w październiku,, pamietaj 4 razy S i masz wieksze szanse :-D

Gastone, a cóż to sie stało, że mąż sie zgodził, upiłas go czy co?? :-D

Aniam, a Tobie zycze dziewczynki :tak:

Moi rodzice wczoraj wrócili do PL, w nowym domku mieszka sie super!!!

Tylko mam pb ze zdjeciami bo na fotosiku mam full, czego wy uzywacie?

Eryk chodzi do przedszkola, Emcia mały leniuch tylko lezy i wciana zupki i kaszki, nie chce sie przewracac na brzuszek
no i tak sobie powolutku żyjemy :-)



Moooonia jak to cie nie pamietamy? Oszalalas kobito.wracaj tu na watek i to szybciuchno!!! A co do twojego pytanka, hi mezanie upilam zgodzil sie bez tortur :-D
pawimi dziękuję!!!musze zaryzykowac bo do starej pracy nie wrócę a gdzie do nowej skoro pracy u nas nie ma, mam nadzieję, ze sie nam wszystko uda:tak:
Trzymam kciuki za powodzenie.
hej laseczki:-)
tj Patrycja napisala trzymam sie jeszcze...ale jak dzis-jutro nic sie nie ruszy to chce dopiero jak cos to porod od 3listopada bo jednak 1,2 to takie zalobne dni:-)ale same wiecie jak to jest nieda sie nic zaplanowac jesli chodzi o czas kiedy porod sie zacznie...
dzis sie bardzo dobrze czuje:-)Aniu milo ze pytasz co u mnie:-)

Nina gratuluje odwagi i powodzenia w nowym biznesie aby Wam sie wszystko udalo:-)

Gie -oska my juz siedzimy jak na szpilkach, booosze jak ten czas leci,dopiero zaszlas w ciaze w tu juz buzzik w lad moment bedzie w uzyciu!

A ja coz moge wam powiedziec..starania trwaja ...ja bym strasznie chciala dolaczyc do Ani..:sorry:
 
To fajnie ze mnie pamiętacie, mam nadzieje ze Sofik juz wkrótce zaczniei regularnie pisac, bo brakuje mi jej, Polandia ją wchłoneła całkowiecie ;-)

ja jzu padam, Emke mnie wymęczyła dziś i jeszcze mieliśmy gości, robie teraz kuraki na kolacje a później wieczór przed tv, :-)
 
reklama

dzis sie bardzo dobrze czuje:-)Aniu milo ze pytasz co u mnie:-)



Pytam i czekam kiedy zostanę tą forumową ciotką a tu nic :-D:-D

Dziś mój kolega zadzwonił że ma córcię , mała Nataszkę , waży 3100
Strasznie się ucieszyłam bo oni mieli duże problemy ona miała cholernie duży poziom prolaktyny z powodu porąbanej stresującej pracy . Starali się kilka lat , ale wkońcu maja swoja królewnę:tak:
 
Do góry