reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

aniam mam pytanie w tym siedzisku mutsy na dole z tyłu po bokach jest taki przycisk small i large do czego on służy jak go nacisnęłam to sie siedzisko takie głębsze zrobiło ale sie nie zablokowało i teraz mi sie rusza w tył i w przód co sie z tym robi???:eek:

Tylko tyłem do ciebie to się da zablokowac przodem nie , tam sa takie łapki pod spodem i tym się blokuje . A tak szczerze to nie wiem do końca bo ja tą spacerówkę miałam może z 10 razy na spacerku bo jakoś w wersji spacerowej ten wózek mi na nerwy działał
 
reklama
dzięki zaraz pójdę i zobaczę może mi sie uda to zablokować, a co do całego wózka to zobaczę jak sie bedzie sprawował moze jeszcze dzisiaj jakis spacerek zaliczymy jak na razie bardzo mi sie podba ale to wszystko wyjdzie w "praniu":tak:
 
Oj będzie się działo:-D:-D:tak::tak:
p8.gif

hej babeczki melduje sie ze nadal jestem 2w1 i powiem wam ze czuje sie wysmienicie dzis:-)bylam u fryzjera i odrazu mi lepiej...

Nie ma jak to fryzjer:cool2:
 
jestem, jestem.....siedzie dzisiaj w domciu i udaje ze sprzatam, czekam na psa ktory juz dwa dni jedzie ze wzgl, na pogode FATALNA!!! Przez centralna czesc usa przechodza straszne sztormy i leje jak z cebra, normalnie przerwy nie ma nawet na 5 minut, tak juz od wczoraj.
 
Biedny piesek , ciekawe jak sie będzie zachowywał przez pierwsze dni
bedzie napewno bardzo zmeczony i odsypial przez kilka dni. Chcielismy mu oszczedzic stresu lotu samolotowego i wybralismy ziemski transport ale kto mogl przewidziec ze to na taka pogode trafi. Jest na srodkach uspokajajacych, generalnie facet ktory go wiezie mowi ze bardzo dobrze wychowany spojony pies, jedzie z nim na przednim siedzeniu duzego trucka i juz sie z nim zakolegowal.
 
goska specjalnie dla ciebie zrobię zdjęcia wózka i je wrzucę potem:-)

pierwszy spacer mutsy zaliczony jedzie mi sie rewelacyjnie, inaczej niz quinny nic nie skrzypi, prowadzi sie lekko jedną reką, to dopiero pierwsza jazda zobaczymy dalej ale jak narazie super:-)

pawimi a skąd macie tego pieska???
 
a pisalam chyba kiedys....
kolezanka znajomej mojej dawnej klientki (haha)sie rozwodzi i musiala oddac 8 mc rotka w trybie pilnym jedzie do nas z new jersey czyli ze wschodniego wybrzeza.
 
reklama
bedzie napewno bardzo zmeczony i odsypial przez kilka dni. Chcielismy mu oszczedzic stresu lotu samolotowego i wybralismy ziemski transport ale kto mogl przewidziec ze to na taka pogode trafi. Jest na srodkach uspokajajacych, generalnie facet ktory go wiezie mowi ze bardzo dobrze wychowany spojony pies, jedzie z nim na przednim siedzeniu duzego trucka i juz sie z nim zakolegowal.

super - oby szybko do was dotarł

nina - to ogólnie super wózek tylko jego waga niestety jak dla mnie była za duża :tak:
 
Do góry