reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

reklama
ja sobie jeszcze filmek puszcze ale to juz w lozeczku ;-) tez jakas spiaca jestem chyba za cieplo u nas, w tej chwili mi pokazuje 65 stopni po takich zimnych dwoch tygodniach to naprawde az upal haha...
no to kolorowych snow zycze i mielgo wypoczynku, papa DOBRANOC :-)
 
gastone - a czy ty przypadkiem nie mialas w pazdzierniku zaciazyc???:-D
gosia - mi sie wogole listopad nie podoba , to taki przykry jesienny miesiac, nie mozesz tego na grudzien przelozyc?:rofl2:

ania - zamowienie przyjete ha ha

W czwartek albo najpozniej w piatek bedzie u nas grozny Sascha....moj maz sie go boi i stwierdzil ze sie do garazu przenosi :eek: mam nadzieje ze sie nie pogryza ;-)

Po pierwsze kochana pazdziernik jeszcze sie nie skonczyl a po drugie suwaczek na dole mowi sam za siebie.w ciaze niemoge zajsc kiedy ma dni nie plodne :-D
No imojmz wyobrazdzie sobie tak sie uparl zeby zwikszyc szanse na syna zemnie do siebienie dopuszcza!!!!!
img302.gif
Tylko w owulacje - powiedzial.Mam mu pokazac test ze to dzis i juz!!!!Wredny typ! Mam na dzieje ze ten na gorze szykuje dla mnie dziewczynke!
Więc jestem mieszkanką Bydgoszczy i szczęśliwą mamą Oskarka urodzonego 1 kwietnia 2009r, Jak jakieś pytania zapraszam :-)
Witam nowa foremke.
A ja wręcz odwrotnie wstałam po 9 godzinach i już małego sama przebierałam bo mi sie we łbie ubzdurało że pewnie nikt się niem nie zajmował i pewnie ma kupe i wogóle:-D jak panie zobaczyły że tak śmigam to mnie przeniosły na normalną sale . To wziełam z młodym ten wózek i łaziłam i łaziła po korytarzu ile sie dało . Bolało troszkę ale chyba rozłaziłam to co bolało i już było całkiem dobrze . Tylko na noc wziełam przeciwbólowy jakis zastrzyk żeby dobrze spać . Za 5 dni to już sama autem śmigałam:-D Ja to taki terminator ;-)

Ania ja tez chce druga cesarke-nie jestes sama.hhe tylko najpierw w ciaze musze zajsc...cos czarno to widze..
a tak wogole to sie rozpisalyscie strasznie.Ja zagladam
1510.gif
i zagladam i nic sienie dzieje a tu nagle kolezanki sie naprodukowaly
biuro__15_.gif
 
Ostatnia edycja:
gastone widze ze mialas wene tworcza z tymi ikonkami hahahaha.....
wiesz...ja myslalam ze juz moze jestes w ciazy tylko jeszcze sie nie chcesz pochwalic a suwaczek to taka zmylka ;-p

no i nikt mi nie odpowiedzial co z SOFIK????????

Gie-oska - a ty prosze sie obowiazkowo 2x dziennie meldowac hahaha
 
Ostatnia edycja:
Sofik jszcze w PL ,wszystko u niej dobrze,Fifi juz raczkuje.Wkrotce wroca na zielon wyspe , moze wtedy bedzie miala wiecej czasu zeby tu zajrzec...
A co do ciaazy to juz chialabym, chciala, i im cor blizej tym bardziej sieboje ze mi nie wyjdzie....nie chodzio to ze za piewszym razem tylko o to czy wogole wyjdzie..Ech dolowo jakos, w sumie to nie lubie jesieni..
 
No co ty tak pesymistycznie? Musi wyjść :tak:
Coś ta jesień źle na was wpływa, że jakieś doły dziewczyny łapiecie, ja na razie się trzymam :-) zobaczymy jak długo i chciałam się trochę pożalić - we wtorek idę do pracy








 
no i nikt mi nie odpowiedzial co z SOFIK????????

Gie-oska - a ty prosze sie obowiazkowo 2x dziennie meldowac hahaha

melduje sie nadal 2w1:-)chodz noc byla straszna ciagle bolal mnie brzuch jak podczas@(a tak zaczal mi sie pierwszy porod)ale w dzien bylo lepiej..cale rano prasowalam ciuszki dla synka..potem mnustwo innych spraw do zalatwienia mialam i tak wlasnie ledwo zyje!!jutro fryzjer i mozna rodzic:-)​

a z tego co wiem to Sofik chyba do konca mca siedzi w Polsce:-)
 
gastone - przestan, przeciez maxa masz to napewno jestes w stanie zaciazyc. Max mala kopia mamusi to nie adoptowany ani kradziony haha tylko napewno Twoj!!!
Monika a czemu to sie nie cieszysz ze do pracy idziesz? Fajnie, pieniazki bedziesz zarabiac...
gioska - dobrze ze mnie sluchasz i sie meldujesz :-) mnia brzuch tak jak na okres bolal z Vincencem prawie cala ciaze...nic fajnego :-(
 
reklama
A co do ciaazy to juz chialabym, chciala, i im cor blizej tym bardziej sieboje ze mi nie wyjdzie....nie chodzio to ze za piewszym razem tylko o to czy wogole wyjdzie..Ech dolowo jakos, w sumie to nie lubie jesieni..

Jak się będziesz tak stresowała to napewno nic tego nie wyjdzie .. laska luz robienie dzieci to wkońcu przyjemność :tak::-D:-D
 
Do góry