reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

reklama
haha, ania do mojego wieku to masz jeszcze szanse to doswiadczenie nadrobic 5 razy tyle co moje hahaha ;-)

Ja tam myślę że na tym dziecku już zakończe swoje starania . Mój mąz ma jeszcze dwoje z poprzedniego związku , myslę że wystarczy .. Dlatego tez tak bardzo licze na dziewczynkę , bo w sumie on ma trzech synów :-D Chyba więc wystarczy już tych jajek w rodzinie;-)
 
Czesc kobialki.Macie racje,jak juz wyszlo raz bedzie i drugi.
A co do przyjemnosci macie racje ih zwlaszca jak maz nie dopuszcza mnie do siebie bo zbiera sily hahahaha a ja bidulka jak facet spragniona!!!
1680.gif
 
Ostatnia edycja:
reklama
gie-ośka fryzjer dobra rzecz, zaraz sie kobitki lepiej czują:-)

mam juz wóżek cały siedzisko dzisiaj dostałam czarne fajne podoba mi sie

aniam mam pytanie w tym siedzisku mutsy na dole z tyłu po bokach jest taki przycisk small i large do czego on służy jak go nacisnęłam to sie siedzisko takie głębsze zrobiło ale sie nie zablokowało i teraz mi sie rusza w tył i w przód co sie z tym robi???:eek:
 
Do góry