reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

gastone - a czy ty przypadkiem nie mialas w pazdzierniku zaciazyc???:-D
gosia - mi sie wogole listopad nie podoba , to taki przykry jesienny miesiac, nie mozesz tego na grudzien przelozyc?:rofl2:

ania - zamowienie przyjete ha ha

W czwartek albo najpozniej w piatek bedzie u nas grozny Sascha....moj maz sie go boi i stwierdzil ze sie do garazu przenosi :eek: mam nadzieje ze sie nie pogryza ;-)
 
reklama
gosia[/B] - mi sie wogole listopad nie podoba , to taki przykry jesienny miesiac, nie mozesz tego na grudzien przelozyc?:rofl2:

ania - zamowienie przyjete ha ha

W czwartek albo najpozniej w piatek bedzie u nas grozny Sascha....moj maz sie go boi i stwierdzil ze sie do garazu przenosi :eek: mam nadzieje ze sie nie pogryza ;-)

oj kochana chcialabym ale nawet moje najszczersze checi nic nie dadza bo najpozniej 19listopada musze sie rozpakowac..max 7dni po terminie mam isc na wywolanie...
a ja tez chce takiego konika morskiego jak Ania sobie zamowila:-)

Sascha to Wasz nowy piesek??
 
tak, sascha to nasz nowy potwor :) wklejalam tu fotki....gosia swoja pierwsza dwojke urodzilam prawie 3 tygodnie po terminie, bez wylowywania :) do dwoch tygodni uznawane jest za norme, generalnie prawodlowa terminowa ciaza jest pomiedzy 38 a 42 tygodniem, dopiero ponad 42 tydzien uznawane jest jako przenoszona.
 
tak, sascha to nasz nowy potwor :) wklejalam tu fotki....gosia swoja pierwsza dwojke urodzilam prawie 3 tygodnie po terminie, bez wylowywania :) do dwoch tygodni uznawane jest za norme, generalnie prawodlowa terminowa ciaza jest pomiedzy 38 a 42 tygodniem, dopiero ponad 42 tydzien uznawane jest jako przenoszona.
o kurcze az 3tyg strasznie duzo..mi ordynator powiedzial ze mam sie zglosic max 7dni po terminie na wywolanie...wiec do grudnia nie dociagne bo to ponad 3tyg by bylo:-)
dziewczynom sie konika zachcialo hahahaha:-):-):-D

ano sie zachcialo:-)ile taki konik u Was kosztuje??





 
witam moje Panie!!ostatecznie zdecydowalam sie aby urodzic 5 listopada..podoba mi sie ta data i tak musi byc takze prosze 3mam kciuki aby mi sie udalo:-)


Dobre :-D:-D:-D:-D:-D

A jeżeli chodzi o przenoszenie, to mi lekarka kazała kłaść się do szpitala 2 dni po terminie :eek: - a nie miałam zupełnie żadnych oznak zbliżającego się porodu, no i trzeciego dnia wywoływali bo już miałam "dojrzałe łożysko" (czy jakoś tak :confused2:) to się dziwię, że Pawimi pozwolili jeszcze 3 tyg chodzić. No ale najważniejsze, że wszystko poszło dobrze ;-), może u nich w stanach lekarze jakoś inaczej do tego podchodzą
 
Dobre :-D:-D:-D:-D:-D

A jeżeli chodzi o przenoszenie, to mi lekarka kazała kłaść się do szpitala 2 dni po terminie :eek: - a nie miałam zupełnie żadnych oznak zbliżającego się porodu, no i trzeciego dnia wywoływali bo już miałam "dojrzałe łożysko" (czy jakoś tak :confused2:) to się dziwię, że Pawimi pozwolili jeszcze 3 tyg chodzić. No ale najważniejsze, że wszystko poszło dobrze ;-), może u nich w stanach lekarze jakoś inaczej do tego podchodzą
Jonathana w Polsce rodzilam, wszedzie gdzie zerkniesz na ciazowe strony czy poradniki wyraznie napisane jest ze niby potocznie sie mowi chodzimy w ciazy 40 tygodni ale normalnie przebiegajaca ciaza uznawana jest wtedy gdy trwa od 38 do 42 tygodni, dopiero wszystko ponad 42 tygodnie jest przenoszeniem. Ja urodzilam Jonathana i Olivera w 43 tygodniu. Vincent byl 37 tydzien sila sugestii chyba bo juz nie moglam dluzej tego wytrzymac:-) Mam swoje zdanie na temat zmuszania kobiet do stawiania sie w szpitalu niby 2 dni po terminie albo wywolywania porodu ale to juz odrebny temat:tak:
 
Wiadomo, że co lekarz to inne zdanie, ja swoją nawet prosiłam, żebym jeszcze nie szła do szpitala, bo przecież dobrze się czułam, mówiłam, że mogę nawet 3 razy dziennie przychodzić na badania bo mieszkam bardzo blisko, no ale nie dała się przekonać :no:
Ale najważniejsze, że już mam to za sobą, chociaż ten jeden dzień to tak mi się ciągnął i dłużył że nie wiem








 
reklama
W czwartek albo najpozniej w piatek bedzie u nas grozny Sascha....moj maz sie go boi i stwierdzil ze sie do garazu przenosi :eek: mam nadzieje ze sie nie pogryza ;-)

Bardzo bym chciała zobaczyć Twojego męża jak gryzie psa buuhhaahhhaaa:tak::-D:-D

dziewczynom sie konika zachcialo hahahaha:-):-):-D

Kup hurtem , wyslij do mnie a ja roześle dalej :-D:-D

Ja chce cesarkę miec a nie wiem czy będe miała bbuuuu
 
Do góry