reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

wlasnie ja musze sie na drugi raz zorientowac czy nie lepiej poczta to wyjdzie! Ania a ty jakos swojego zamowienia jeszcze nie skladasz ;-) ??
 
reklama
wlasnie ja musze sie na drugi raz zorientowac czy nie lepiej poczta to wyjdzie! Ania a ty jakos swojego zamowienia jeszcze nie skladasz ;-) ??

Kochana ja już mówiłam jakbyś mogła to taka karuzelkę :
KARUZELA FISHER PRICE + PILOT + LAMPKA RAINFOREST (770722458) - Aukcje internetowe Allegro
może na zimowych przecenkach taniej kupisz bo ja termin na gridzień wiec bez ciśnień . o jeszcze jeden kocyk bym prosiła taki z rainforest bo ten Szymek poprostu kocha i nosi go po całym domu i sie na nim kładzie , to maluch nr 2 tez musi miec . Ciuszków małych mam mase a zreszta nie wiem narazie co tam z brzuszku mi siedzi:-D:-D A Ty ogladaj może coś Ci jeszcze z Polszy potrzeba to ja się odwdzięcze:tak:
ew któras jeszcze z tych rzeczy jakby Ci oadły w łapki
USPOKAJACZ RAINFOREST FISHER PRICE KONIK MORSKI (766644181) - Aukcje internetowe Allegro
FISHER PRICE RAINFOREST USPOKAJACZ (771032554) - Aukcje internetowe Allegro

kurde ja to powinnam miec chyba cała kolekcję z tego rainforest
No a poczta była rewelka tydzień czasu:tak:
 
Gieoska, trzymaj się, jeszcze tylko kilka dni i zobaczysz że po wszystkim nawet nie będziesz pamiętać, że było ci tak źle, dasz rade :tak:

To aż taka różnica cenowa jest między rainforestem tutaj, że opłaca się ze stanów sprowadzać? Coś tam chyba kiedyś Pawimi pisałaś, że te zabawki są tańsze u was, a dużo? I właśnie mi się przypomniało, że ty kobito miałaś już wieki temu swoje zdjęcia z wakacji wkleić :sorry: - to może ci się humorek poprawi jak trochę powspominasz :-D:-D:-D

My wczoraj mieliśmy chrzest, cały weekend zawalony bo trzeba było w sobotę po chrzestnego jechać na lotnisko, wczoraj jeszcze część gości po restauracji przyszło do nas - byliśmy padnięci, ale ogólnie fajnie było, Gucio, złote dziecko - cały dzień był wesoły. Mały oczywiście kasę dostał i już zakupiłam mu fotelik i krzesełko:tak: Szybka jestem, co? :-D
 
widze ze rainforest na topie :)))) a wiesz ze oni zmienili troche wzorek tej kolekcji?

No właśnie widziałam na niektórych stronkach , ale jakoś wcale mi to nie przeszkadza .. Ano na topie bardzo mi sie podoba ta kolekcja i pasuje do maluszkowego pokoju:tak: Zreszta młodsze dziecie dziedziczy pościel bo starsze pójdzie do większego wyrka :-D Więc będzie mi wszystko ładnie pasowało

Gieoska, trzymaj się, jeszcze tylko kilka dni i zobaczysz że po wszystkim nawet nie będziesz pamiętać, że było ci tak źle, dasz rade :tak:

To aż taka różnica cenowa jest między rainforestem tutaj, że opłaca się ze stanów sprowadzać? Coś tam chyba kiedyś Pawimi pisałaś, że te zabawki są tańsze u was, a dużo? I właśnie mi się przypomniało, że ty kobito miałaś już wieki temu swoje zdjęcia z wakacji wkleić :sorry: - to może ci się humorek poprawi jak trochę powspominasz :-D:-D:-D

Gieoska - dołączam sie do słów Moni za chwilkę o wszystkim zapomnisz głowa do góry;-)

Monika - ano tańsze maja tam zabawki że bym powiedziała dużo tańsze, zreszta wielu jest sprzedawców na allegro co wysyłaja ze stanów i skoro im sie to opłaca
Jakaś foteczka z chrzcin ?
 
Kochana ja już mówiłam jakbyś mogła to taka karuzelkę :
KARUZELA FISHER PRICE + PILOT + LAMPKA RAINFOREST (770722458) - Aukcje internetowe Allegro
może na zimowych przecenkach taniej kupisz bo ja termin na gridzień wiec bez ciśnień . o jeszcze jeden kocyk bym prosiła taki z rainforest bo ten Szymek poprostu kocha i nosi go po całym domu i sie na nim kładzie , to maluch nr 2 tez musi miec . Ciuszków małych mam mase a zreszta nie wiem narazie co tam z brzuszku mi siedzi:-D:-D A Ty ogladaj może coś Ci jeszcze z Polszy potrzeba to ja się odwdzięcze:tak:
ew któras jeszcze z tych rzeczy jakby Ci oadły w łapki
USPOKAJACZ RAINFOREST FISHER PRICE KONIK MORSKI (766644181) - Aukcje internetowe Allegro
FISHER PRICE RAINFOREST USPOKAJACZ (771032554) - Aukcje internetowe Allegro

kurde ja to powinnam miec chyba cała kolekcję z tego rainforest
No a poczta była rewelka tydzień czasu:tak:

Ania super jest ten konik morski:-)bardzo mi sie podoba..ja tez chorowalam na cala kolekcje rainforesta a szczegolnie na karuzele no ale coz trafila mi sie inna...
 
Monika - ano tańsze maja tam zabawki że bym powiedziała dużo tańsze, zreszta wielu jest sprzedawców na allegro co wysyłaja ze stanów i skoro im sie to opłaca
Jakaś foteczka z chrzcin ?

No faktycznie wystawiają :tak:
Jak tylko będę miała zdjęcia to wstawię, my swoim aparatem nie robiliśmy, więc muszę od męża chrzestnej wziąć, a od fotografa to trochę musimy poczekać :-)
 
Hello kobialki.U nas troszke chlodniej sie zrobilo ale zle nie jest.
Wczoraj troche wietrznie byloi maly sie chyba przeziebil..nie wiem w sumie dlaczego bo ubrany byl dobrze,czapke mial,ciepla kurtalke.hmm
Mnie dzis glowa peka,wczoraj mialam migrene.ale to pogoda pewnie bo wczoraj pokazywali jaka wstretna pogoda idzie na Irlandie.Moze ja przewieje wiatr a jak nie bedziem chlipac w deszczu...
A tak wogole mam lenia okropnego, w chalupie balagan po weekendzie a ja niemoge dupy zwlec z kanapy bleee
 
witam moje Panie!!ostatecznie zdecydowalam sie aby urodzic 5 listopada..podoba mi sie ta data i tak musi byc takze prosze 3mam kciuki aby mi sie udalo:-)
 
reklama
Do góry