reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

reklama
Dziewczyny a ja dzis zakupiłam nowa brykę:http://www.autogielda.pl/sprzedam,rover_214_i,II97HNTLK.html moje stare uno padło, więc trzeba było coś z tym zrobić :-D
Eve super autko:-)to taki dokladnie masz??jak sie jezdzi??
Gratulujenowej furki:-D

ja tez kupiłam nową furę:-D he he 4 koła pompowane, skórzana rączka mutsy single spoke na allegro sam stelaż ale jak nowy na oponach jeszcze te igiełki ale sie ciesze teraz tylko jeszcze siedzisko:tak: no ale gdzieś 400 zł w kieszeni hurrrraaaa!!!
Nina gratuluje zakupu:-)tez pochwal sie co kupilas(tzn daj zdjecie)

a ja mam zly humor mialam juz nie jezdzic autem dla wlasnego bezpieczenstwa ale oczywiscie nie wytrzymalam i pojechalam i mialam powtorke z rozrywki(tzn to samo co tydz temu)skonczylo sie tak ze auto zostalo pod sklepem a ja wrocilam z tesciami do domu:-(wieczoram kolega ma mi zabrac spod sklepu auto i cos z nim zrobic...mam nadzieje ze po nowym roku cos nowego kupie bo zwariuje z tym autem:-(mam takiego pecha ze szkoda gadac..ciagle cos leci mi z rak..wczoraj lape przytrzasnelam dzwiami sobie..dzis auto ehh...

Nadal jestem w dwupaku...czuje sie ok...wczoraj bylam na ktg ale o tym chyba juz pisalam??

u nas obrzydliwa pogoda od tyg pada i pada:-(

Eve jak Ada sie miewa chodzi juz do zlobka??

Pawimi jaka masz pogode??

Juz 4 listopadowki sie rozpakowaly:-)ja tez chce za tydz:-)
 
Ostatnia edycja:
Gratulacje dziewuchy zokazji zakuou fur1
Ja tez szukam fotelika, chcialabym isofixdo 36 kilogramow taki z pasami jeszcze najlepiej...
Gie-oska bedziemy siedziec teraz jakna szpilkach hih
 
gie-oska, tak to jest dokładnie mój :tak:
Samochód jest super, wszystki mi w nim odpowiada, Adzie też. Ada idzie w poniedzialek do złobka po ponad tygodniowej przerwie, troche się stresuje z tego powodu :-(
 
Dziewczyny co sądzicie o tym kolorze siedziska mutsy mam okazję takie kupić
 

Załączniki

  • mutsy kaki 2.jpg
    mutsy kaki 2.jpg
    28,4 KB · Wyświetleń: 21
nina dobrze wyglada! fajny neutralny kolorek i wydaje sie byc zadbany ze zdjecia.

gosik - u nas jest w miare ok, dzisiaj okolo 17 stopni, nawet ogrzewanie sie nie zalacza, ale noce sa dosyc mrozne.
Wogole to jakos mi smutno od kilku dni, jestem podkurw....ze gosik paczki jeszcze nie dostala, mam wyrzuty sumienia teraz, co sie stalo z ta cholerna firma ktora tyle lat taka rzetelna byla??:wściekła/y: Nie mam weny do pracy:no: noramlnie mi sie nic nie chce, chyba mnie depresja zimowa dopadla:sorry:
 
[

Nie mam weny do pracy:no: noramlnie mi sie nic nie chce, chyba mnie depresja zimowa dopadla:sorry:

no to masz tj ja...tylko ze mi sie jednego dnia chce wszystko a drugiego nic:-(obecnie jestem na etapie nic mi sie nie chce:-(a pogode mamy dobijajaca...od tyg ciagle pada...a ja w srode lece na kontrole i zobaczymy co tam u synka czy raczy przyjsc na swiat w tym miesiacu czu w listopadzie??

Pawimi glowa do gory:-)buziaki
 
reklama
Do góry