reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

reklama
ehhh a ja nie wiem co zrobić, uzywany mutsy na allegro stoi gdzieś za 1000 zł uzywany ponad rok czasu dodam,osobno sam stelaz gdzieś 800 zł i siedzisko do tego 400 wychodzi 1200 plus przesyłka, a ja znalazłam w sklepie internetowym nowy z pompowanymi kołami i skórzana rączka czyli wersja najdrozsza za 1555 zł i wysyłka gratis, więc chyba to najlepsza oferta, ale sama nie wiem czy znowu tyle kasy wyrzucac na wózek bo ile to moje dziecko w nim jesczce pojeżdzi??? jednak potem mogłabym go dobrze sprzedać:rofl2: zwariuje:rofl2: zaraz od tego wymyslania a mój mąż juz wariuje:eek: PORADZCIE COŚ

aniam jaki kolor masz siedziska do mutsy????

Nina a nie szkoda Ci tyle kasy wydawac na wozek skoro Twoj synek niedlugo 2latka bedzie mial??no chyba ze na drugiego dziecko odrazu chcesz miec wozio??;-)i faktycznie nie duza roznica jest miedzy uzywanam a nowym wozkiem wiec wzielabym nowke zawsze jest na gwarancji..

A ja dzis bylam na ktg juz jakies tam skurcze sie robia i od wtorku mam zielone swiatlo zeby rodzic jak mam ochote...poza tym polozna powiedziala ze mam bardzo maly brzusio i maly nie bedzie wazyl wiecej niz 3kg z malym hakiem i powiedziala ze jakos dziwnie wyglada ten brzucho jak leze i dziewnie sie napina i to mnie zasmucilo:-(ostanio mam takie wahania nastroju ze masakra...juz moj m mowi ze juz ze mna rady nie daje i z tym moim marudzeniem..i liczy ze po porodzie sie to zmieni...
 
gie-ośka trochę szkoda mi tyle kasy ale na plus nowego jest to, że mam gwarancję na wózek no i potem mogę go sprzedać a drugie dzieciątko to mi sie marzy ale nie teraz mój mały ma niedługo 2 lata ale jeszcze w wózku pojeżdzi bo do miasta mamy 2 km a nie zawsze mogę autem jechać, poza tym moja siostra będzie sie starała o dziecko w przyszłym roku i pow.ze ten mutsy odemnie odkupi:tak:

trzymaj sie i myśl pozytywnie:tak::tak::tak: urodzisz śliczne i zdrowe dzieciątko!!! tylko głowa do góry!!!:tak:
 
No chyba lepiej nowy kupić.
A ja mam jeszcze pytanie dotyczące fotelików, jaki byście poradziły kupić następny? Maxi cosi czy coś innego?

Ja mam Polski fotelik
FOTELIK BABY DESIGN ESPIRO OPTIMA 0-25kg W-wa (772273168) - Aukcje internetowe Allegro
i drugi taki
Fotelik dla dziecka BMW Sauber Junior Seat I-II ISOFIX - www.redplanet.pl
ale wole ten polski

A ja dzis bylam na ktg juz jakies tam skurcze sie robia i od wtorku mam zielone swiatlo zeby rodzic jak mam ochote...poza tym polozna powiedziala ze mam bardzo maly brzusio i maly nie bedzie wazyl wiecej niz 3kg z malym hakiem i powiedziala ze jakos dziwnie wyglada ten brzucho jak leze i dziewnie sie napina i to mnie zasmucilo:-(ostanio mam takie wahania nastroju ze masakra...juz moj m mowi ze juz ze mna rady nie daje i z tym moim marudzeniem..i liczy ze po porodzie sie to zmieni...

Zaraz urodzisz i bedziesz miała lepszy humor pamietam sama jak to jest .. wszustko wkurzajace i to czekanie . Głowa do góry;-)
gie-oska, głowa do góry, napewno wszystko bedzie dobrze. Pwnie szybciutko urodzić, skoro to twoje drugie dzieciątko :tak: Trzymam kciuki za Was :-)

Dziewczyny a ja dzis zakupiłam nowa brykę:http://www.autogielda.pl/sprzedam,rover_214_i,II97HNTLK.html moje stare uno padło, więc trzeba było coś z tym zrobić :-D

Gratulacje :)
 
Gratulujenowej furki:-D

ja tez kupiłam nową furę:-D he he 4 koła pompowane, skórzana rączka mutsy single spoke na allegro sam stelaż ale jak nowy na oponach jeszcze te igiełki ale sie ciesze teraz tylko jeszcze siedzisko:tak: no ale gdzieś 400 zł w kieszeni hurrrraaaa!!!
 
reklama
nina, gratki. znajomo mieli mutsy do sprzedazy ale modelu nie znam, wyglądał tak, że te dwa koła z przodu były mniejsze od tylnich ale tez pompowane, niestety już sprzedali:tak:
 
Do góry