reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

hej laseczki kochane!!milo mi ze pytacie o moje samopoczucie!!dzis o niebo lepiej sie czuje,w piatek znowu mam ktg i zobaczymy co tam sie dzieje hehe:-)pomimo tego ze bym chciala wczesniej urodzic to znajac moje szczescie nie rozpakuje sie wczesniej niz w listopadzie!!nie wiem czemu sie uparlam na ten pazdziernik??moze dlatego ze pazdziernik jeszcze jest w miare cieply a listopad juz zimny i nie ma lisci na drzewach hmm...w summie to juz wole teraz w listopadzie bo czekam na very important przesylke:-)

poza tym u nas tez juz mega zimno sie zrobilo wczoraj bylo chyba tylko 3stopnie...a ja wczoraj zalawtilam sobie porod rodzinny w tym szpitalu gdzie Maje rodzilam...w sumie ordynator powiedzial ze jak sie juz ma pieczatke od niego w karcie ciazy to juz nie moga odeslac jak przyjade do szpitala!!

dziewczyny mam jeszcze jedno pytanko odnosnie tego BPA chcialam kupic smoczki uspakajajace Tommee Tippie i na nich nie pisze ze nie zawieraja tego BPA a np smoczki aventu ktore sa w usa maja taka informacje!Toysrus.com Home - The Official Toys"R"Us Web Site w smoczku uspakajajacym w ktorej czesci niby moze byc ten skladnik bpa??

Buziaki dla wszystkich dziewczyn:-)

Gastone masz juz swoja nowa furke??mi nawalil w niedziele moj stary grat jak jechalam z Majka sama i myslalam ze urodze z nerwow na ulicy...ehh no i juz mam zakaz jezdzenia autem az do porodu:-(

Aniam jak Twoje samopoczucie??masz jakies dolegliwosci ciazowe??
 
reklama
Gastone masz juz swoja nowa furke??mi nawalil w niedziele moj stary grat jak jechalam z Majka sama i myslalam ze urodze z nerwow na ulicy...ehh no i juz mam zakaz jezdzenia autem az do porodu:-(

Aniam jak Twoje samopoczucie??masz jakies dolegliwosci ciazowe??

Czemu masz zakaz ? Ja to śmigałam do samego końca i nawet do szpital sama sie odwiozłam:-D
Czuje siędobrze ale nigdy nie wiem co mam zjeśc .. bo jakoś wszystko mi nie pasuje , poprzednio zarłam a nie jadłam a teraz jakos mało . Może to i lepiej bo przytyłam dopiero 1 kg:tak: Wytaszczyłam dziś kurtke ciepłą bo śnieg pada . Długo w niej nie pochodze. A innej narazie nie mam:-( Wszystko co jest w sklepach jakoś mi nie pasi albo kosztuje kosmicznie .
 
gie-oska trzymaj się będzie ok!!!:tak:

dziewczyny nie moge wózka kupić, na allegro praktycznie 4rider pojawia sie sporadycznie a jak juz to z gondola a ja takiej nie potrzebuje, jesli ktos z waszych znajmomych chce sprzedać 4ridera dajcie znać ale kupię spacerówke albo sam stelaż, z pompowanymi kołami single spoke:tak: będe wdzięczna za wiadomość!!!
 
hej laseczki kochane!!milo mi ze pytacie o moje samopoczucie!!dzis o niebo lepiej sie czuje,w piatek znowu mam ktg i zobaczymy co tam sie dzieje hehe:-)pomimo tego ze bym chciala wczesniej urodzic to znajac moje szczescie nie rozpakuje sie wczesniej niz w listopadzie!!nie wiem czemu sie uparlam na ten pazdziernik??moze dlatego ze pazdziernik jeszcze jest w miare cieply a listopad juz zimny i nie ma lisci na drzewach hmm...w summie to juz wole teraz w listopadzie bo czekam na very important przesylke:-)

poza tym u nas tez juz mega zimno sie zrobilo wczoraj bylo chyba tylko 3stopnie...a ja wczoraj zalawtilam sobie porod rodzinny w tym szpitalu gdzie Maje rodzilam...w sumie ordynator powiedzial ze jak sie juz ma pieczatke od niego w karcie ciazy to juz nie moga odeslac jak przyjade do szpitala!!

dziewczyny mam jeszcze jedno pytanko odnosnie tego BPA chcialam kupic smoczki uspakajajace Tommee Tippie i na nich nie pisze ze nie zawieraja tego BPA a np smoczki aventu ktore sa w usa maja taka informacje!Toysrus.com Home - The Official Toys"R"Us Web Site w smoczku uspakajajacym w ktorej czesci niby moze byc ten skladnik bpa??

Buziaki dla wszystkich dziewczyn:-)

Gastone masz juz swoja nowa furke??mi nawalil w niedziele moj stary grat jak jechalam z Majka sama i myslalam ze urodze z nerwow na ulicy...ehh no i juz mam zakaz jezdzenia autem az do porodu:-(

Aniam jak Twoje samopoczucie??masz jakies dolegliwosci ciazowe??

Gie-oska dobvrze sie sie zameldowalas bo juz myslslam ze cos nie tak.
Samochodzik mam juzpod domem ale jeszcze nie moge jezdzic bo czekamy na papiery,bo wlasciciel wysylal do urzedu wiec lada dzienm powinny przyjs.Jeszcze podatek musze zaplacic i ubezpiecznie i bedzie gotowe.Wlasnie je odkurzalam przed chwilka hih.
 
dziewczyny mam jeszcze jedno pytanko odnosnie tego BPA chcialam kupic smoczki uspakajajace Tommee Tippie i na nich nie pisze ze nie zawieraja tego BPA a np smoczki aventu ktore sa w usa maja taka informacje!Toysrus.com Home - The Official Toys"R"Us Web Site w smoczku uspakajajacym w ktorej czesci niby moze byc ten skladnik bpa??

Buziaki dla wszystkich dziewczyn:-)
na smoczkach musi byc napisane ze sa bpa free, ja tego tommee tippie wogole nie znam bo u nas prawie nie ma ich produktow. Avent u nas sprzedaje tylko juz BPA-free i faktycznie kazde pudelko ma notke ze sa BPA- free. Wszystkie zreszta firmy maja smoczki bpa free.
 
Witam was ciepło, bo pogoda masakryczna. U nas w mieście i okolicach rzeka i zalew wylewa - moja mama mówi, że tak to było ze 30 lat temu :szok: z resztą cały czas w TVN24 pokazują, w Sopocie sztorm - co się dzieje z tą pogodą :no:
Pawimi a jak u was? lepiej już?
Trochę tu nie zaglądałam i sporo czytania miałam :tak:
Gośka - wytrzymasz jeszcze te kilka dni ;-) no napewno jest ci ciężko, ale tak to wszystko ok?

W związku z tą pogodą właśnie zachciało mi się takiej gorącej gęstej czekolady mniam, :cool2: ale kurcze nie mam w domu :-(, no ale częstuję was - na rozgrzanie i poprawę humoru ;-)
 

Załączniki

  • goraca_czekolada.jpg
    goraca_czekolada.jpg
    24 KB · Wyświetleń: 10
  • sernik.jpg
    sernik.jpg
    20,2 KB · Wyświetleń: 8
reklama
ja sie chetnie pisze na goraco czekolade :) i ciacho tez niczego sobie, oj narobilas smaka, narobilas :) u nas zimno jest jak na pazdziernik ale wzglednie nawet. W sumie zamiast pozniego lata mamy calkiem dojrzala jesien, wciaz mnostwo zieleni ale cala masa kolorowych lisci i krzakow, niestety trawe jeszcze kosimy.....Po tych ostatnich wiatrach myslalam ze zostana gole drzewa ale chyba zbyt silne i zielone byly jeszcze wiec nie jest tak zle. Mamy po prostu bogata kolorowa jesien i chlod. A co sie stalo z polska jesienia?? Przez to dopiero pazdziernik, dzis oglalalam na wiadomosciach TRAGEDIA!!! Wyglada jak u nas w sytczniu haha!
 
Do góry