reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

reklama
To z tego wychodiz, ze ta gomdola wcale nie jest taka mała :-) Ile Twój dzieciak w niej jeździł??Ja się tak boje, że młody nie pojeździ w niej długo.

jeździł ponad pół roku a była zima więc kombinezony i koce były w gondoli . Teraz mam termin na kwiecień więc cale lato a na jesień spacerówka . Ta gondola taka sama jest jak i w innych wózkach . Mega wielkie gondole to sa w emalujungach ( za chiny nie wiem jak to się pisze ) ale pewnie wiesz o co mi kaman:-D:-D

Pawimi - wyprzedajesz flote bo jak zrobisz następne dziecie to musisz mieć powód żeby coś kupowac :-D
 
ania wiesz co jak bede chciala orbit dla nastepnego to kupie nowy bo teraz te nowe juz sa fajniesze i maja wiecej kolorow. Ja mam jeden z pierszych. A poza tym to sa zbyt drogie wozki zeby kurz kolekcjonowaly w garazu i czekaly na ewentualna laske jesli dobrze sie sprzedaja z drugiej reki. System poszedl mi za 6 stow.
 
pawimi - pewnie że tak jak mozna dobrze sprzedac .
Powiedz mi - napisała do mnie laska odnośnie tych przedłużek ( zobaczyła że kupiłam na allegro ) ma synka 6 miechów wsadziła go w spacerowy i nie moze dopiąć pasów jak on jest w śpiworku. To możliwe , czy laska coś źle robi ? takie te pasy tam marne ? Bo sama się mnie pytała czy to może ona coś partaczy . Chciałam jej pomóc no ale ja niet buzza :tak:
Przekopiuje co mi napisała bedzie łatwiej :
Treść wiadomości:
Witam serdecznie.
Widzialam ze zakupili Panstwo przedluzki do pasow bezpieczenstwa dla wozka Quinny. I w zwiazku z tym moje pytanie. W jakim wieku jest Panstwa dziecko. Bo moje ma dopiero 6 miesiecy, juz jest w tej mniejszej spacerowce i chcielismy uzyc spiworka a tu pasy jakies krotkie. Czy rzeczywiscie takie krotkie one sa, czy moze ja cos zle robie. Bo wydluzylam wersje z zaczepem i poluzowalam i dalej za krotkie. Z gory dziekuje za odp. Pozdrawiam. Anna S
 
wiesz ania te pasy sa krotkie, ale moj maly do czasu jak byl w tym mniejszym siedzonku zapinal sie swobodnie, tylko - uwaga - ja nigdy nie uzywalam kombinezonu czy spiworka z tym wozkiem. Pamietam ze gdzies jak maly mial 13-14 miesiecy to pojechalismy na auto show i to byl jedyny raz kiedy uzywalismy ten wozek w sniegu i ostra zima, wtedy maly mial gruba kurtke na sobie i bylo dosc ciezko go zapiac, tak wlasciwie na sile, ale on juz mial ponad rok. Pozniej jak przyszla wiosna to dopoki uzywalam to mniejsze siedzisko nie mielismy problemow, dopiero po zamontaniu tego wiekszego tam cos tak sie przestawia i nie ma tyle otworow ile w tamtym orginalnym i stad pasy robia sie za krotkie. Mozliwe ze ta laska cos zle zapiela albo ma jakies mega wiekie dziecko.
 
Ostatnia edycja:
a z tym wozkiem to bylo tak ze go wystawilam juz 10 dni temu i dzis listing wygasal, jak dostalam maila to myslalam ze to ten sam nam znany juz oszust i jakis schemat sobie wypracowal typu ze w ostatni dzien atakuje zdesperowanych haha..no ale mylilam sie i taka mila para przyjechala sobie odebrac swoj zakup. Mam na nowy wozek haha...nie...zartuje :) wystarczy na razie.
 
Aniam mój mały swobodnie się zapinał w te pasy a ma 20 m-cy, może ta laska żle coś z nimi robi, ja nie miałam tych dodatkowych przedłuzek i było ok. jak się odepnie te osłonki na pasy w buzzie to tam się przedłuza pasy przesuwając takie haczyki, może ona tego nie zrobiła, dziwne żeby pół roczne dziecko nie zapiąć skoro ja moje zapinałam( jest chudzinke ale juz o wiele starszą)
 
hej laseczki:-)
Pawimi widze zlapala bakcyla na sprzedaz swojej kolekcji wozkowej hehe:-)co do pasow w buzzie tez mi sie wydaje e sa krotkie i nie wiem cy da sie je wydluzyc to jeszcze nie kombinowalam nic z nimi...

Eve te pasy w buzzie to jest max ustawiona dlugosc co Ty ostawilas w spacerowce bo ja nic nie ruszlam??i na zdjeciach w instrukcji obslugi sa narysowale ze niby jak sie je zapina to powinno byc 5czesci..2przechodza przez ramionka i 2 powinny byc po bokach i jeden miedzy nogami ale ja nie widzialam u siebie tych dwoch po bokach??mam nadzieje ze nie namiesalam piszac to??
 
reklama
Ale nabrgralyscie..
Pawimi za handlowanie nie wzielas widze ihih jeszcze troche i pozbedziesz sie swoich wszystkich wozkow.a wlasnie zawszenialam zamiar zapytac ile ty masz tak naprawde wszystkich tych wozkow??

Ale u nas wstretna pogoda, bleee a ja musze sie wywlec z domu i pojechac dziecku nowe ciuchy kupic bo wyrosl nagle ze wszystkiego..
 
Do góry