reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

Isabell, witaj! Klub Malucha to całkiem fajny pomysł, bo jakoś nie widzę (może przez moją krótkowzroczność? :baffled: niczego ciekawego w Opolu. Fajnie byłoby mieć miejsce, gdzie bez problemu szło by się dostać wózkiem i wypić spokojnie kawę, coś zjeść.
Vill- a zatem się spotykacie w Wawie? :happy2: Świetnie. My tylko, jak któraś zawita w danej strony, to się umawiamy. Pomysł spotkania jakoś zamarł na rzecz rozważania roczku. U mnie dochodzi jeszcze kwestia chrztu, bo T. jeszcze nie miał tej imprezki zaliczonej. :cool2::baffled: Pochwalę się body na roczek- jakie zamówiłam. I koszulą. :cool2: H&M BODY NOWE 86 nowość (3050396435) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
BIAŁA ELEGANCKA KOSZULA CHŁOPIĘCA 80 (3042193650) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Kupiłam też od tego sprzedawcy krawat.
Ostatnio też szukałam cukierni, gdzie robią ciekawe torty dla dzieci. Szału nie ma. Będę zamawiać w Krapkowicach, gdzie zrobimy roczek.
Kot zdrowszy. Nie podsikuje. Nie miał zatkanego pęcherza. To ''tylko'' infekcja pęcherza. Dostał serię antybiotyków. W zasadzie jest po sprawie. :happy2: Na razie...
 
reklama
Tintirintin to o czym piszesz to bardziej taka mamo-kawiarnia lub soft play. o tym tez myslalam. Body ekstra. Z cukiernia nie pomoge, my mielismy torty 2 lata temu na urodzinki, ale nie pamietam z jakiej cukierni. Dobre byly, ale jesli chodzi o ciekawy wzor to nie mieli wyboru.

Alez mnie trzepie, nie ma co cora mnie zarazila. Musze przez weekend dojsc do siebie, bo w tym tyg bylam tylko 1,5 dnia w pracy i nie wypada w przyszlym tez miec wolne.
 
My tez po choróbsku dopiero co. I od dwóch dni mamy piękną czwóreczkę (a coś czułam, że po tym chorowaniu jakiś ząbek więcej będzie).

Jutro zamierzam popełnić tort z okazji dziadkowych urodzin i w ogóle weekend dość zajęty u nas będzie, ale pewnie i tak postaram się zaglądać.
Ale jakby co, to życzę Wszystkim miłego weekendu :-)


edit:

Tin no to będzie mały elegant.
Co do tortu, to tak nasz jak i dziadkowy będzie taki elegancki (bo już kupiłam ozdoby), ale ostatnio trafiłam na coś w podbny deseń i baaaardzo mnie to zainspirowało

IMG_0227.JPG





isabell to się kuruj szybciutko - najlepszy sposób to rumJanek ;-) rum do brzuszka i Janek do łóżka :-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Skoro nie spię to trochę poskrobię ;)

Witam IsabellL. Mam nadzieję, że uda się Wam zrealizować plany ;)

Villa
torcikowe plany brzmią pysznie. Czekamy później na foto :) A metoda leczenia, całkiem całkiem ;) Tylko skąd Janka wytrzasnąć? ;P

Tini bodziak jest szałowy. A w koszuli Tomuś będzie bardzo elegancki. Jak przystało na takie święto.
Ja szukam dla Kuby fajnej marynarki. Ale nie takiej b. eleganckiej tylko taką, która pasowałaby do jeansów. Narazie nic nie mogę znaleźć, a czas ucieka...
 
Dziewczyny mam pytanko. Zdecydowalam ze w kwietniu lece do pl i chcialabym przy okazji zrobic kilka badan, oczywiscie prywanie. Mozecie mi powiedziec gdzie moge zrobic usg piersi, usg jamy brzusznej najlepiej slyszalam ze u gastrologa, przeswietlenie pluc i rtg kregoslupa
 
Nie no - świnki w błotku to kiedyś tam uczynię; jak na razie wyszło nam takie cuś - z tym, że spodnia warstwa okazała się z zakalcem :wściekła/y: no robi człowiek wszystko zgodnie z przepisem, a potem takie coś - przynajmniej M zadowolony, bo lubi. No i ja w sumie też obżarta do nieprzyzwoitości :zawstydzona/y:

P1080242.JPG Solenizant oczywiście nie ten i jeszcze długo nie ten wiek ;-)


isabell z lekarzami raczej nie pomogę, bo bywam od wielkiego dzwonu (na szczęście), a jak już to też raczej z NFZ, więc rozeznania nie mam żadnego - przykro mi. Ale możesz poszperać po necie - "dobry lekarz" czy jakiś taki serwis jest, gdzie są opinie i td. Trzeba pokombinować
 
reklama
Dziewczyny mam pytanko. Zdecydowalam ze w kwietniu lece do pl i chcialabym przy okazji zrobic kilka badan, oczywiscie prywanie. Mozecie mi powiedziec gdzie moge zrobic usg piersi, usg jamy brzusznej najlepiej slyszalam ze u gastrologa, przeswietlenie pluc i rtg kregoslupa
Chodzi Ci o konkretne adresy?
Wiadomo, że USG piersi - u gina.
usg jamy brzusznej- internista, skierowanie na rtg również wypisze Ci internista.
 
Do góry