reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

reklama
Słoneczko cudne. Człowiek od razu ma lepsze samopoczucie ;-) Mam nadzieję, ze temp. szybko się rozkręci ;)

Ok. trzeba zabrać się za porządki, a póżniej jakiś wypad do sklepu trzeba zorganizować, bo za chwilę w lodówce zostanie już tylko światło ;)
 
U nas od kilku dni po 10 stopni, ale brakuje mi takiej prawdiwej zimy bo snieg moze ze 3 dni byl. zaangazowalam dzieciki w sprzatanie dzisiaj i jakos poszlo
 
isabell jak Ci za zimą tęskno, to rzeczywiście musicie do Polski wracać - u nas ci jej pod dostatkiem :-D:-p

U nas też dziś było wielkie sprzątanie - tak jakoś wyszło...
Jeszcze mam górę prasowania, ale po prostu mi się nie chce - wyprasuję tylko małemu na jutro gacie, co by na wizycie u dziadków jakoś się prezentował ;-)
 
Hej dziewczyny, daję ino znak życia.
Jakoś żyjemy, oby do przodu i oby bliżej końca tego szaleństwa.

Sylha, jak patrzę na Twój suwaczek, uświadamiam sobie jak szybko mija czas
 
reklama
Hej Franiowa - fajnie, że się odezwałaś. Mam nadzieję, że szaleństwo, jakiekolwiek, szybko się skończy i złapiesz choć chwilę wytchnienia ;-)
Aż zerknęłam z ciekawośći co u Was do bloga - powiem Ci że Franuś URÓSŁ :szok::szok::szok: Super pracujecie - widać, że sprawia mu ta praca sporo radości :-) Oby tak dalej.

My dziś mykamy w odwiedziny do teściów - trochę nas tam przez Rafłkowe chorowanie nie było....
Miłej niedzieli
 
Do góry