reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

Nie no ja tu wchodzę głodna, bo staram się ograniczać z żarciem co doopsko bardziej nie urośnie a tu takie cuda- Villa- co ja mam monitor lizać?!?!?!?!?A biszkopt to ja jak nie jestem pewna trzymam dłużej w piecu- najwyżej będzie wysuszony- co potem zawsze nadrabiam kremem;-)

Isabell- oj ja Ci w tych sprawach za fest nie pomogę...

hmmm taki klub malucha to ja myślałam otworzyć- miejsce w domu by się znalazło, ale czy na wsi ma to sens i wymóg jest wysokość pomieszczeń min. 2,5m a my mamy 2,4....
 
reklama
Tintirintin tak chodzi mi o konkretne adresy, bo wiadomo wilele sie pozmienialo i nie wiem gdzie teraz mozna zrobic badania a moj gin nie robi usg piersi. A i jeszcze potrzebowalabym namiar na dermatologa.
 
sylha mojemu monitorowi czyszczenie to by w sumie nie zaszkodziło :-D
Biszkopt siedział trochę po czasie, a i potem wyłaczyłam piec i tak go zostawiałam. Wyrósł pięknie, pękł na górze, złociutki był, a potem oczywiście i tak spadł. Ale pamiętam, że kiedyś już robiłam biszkopt to to samo było :dry: Choć raz to chyba się udał...
Na razie się zastanawiam nad tym, żeby dla Rafała zamówić u kogoś sam biszkopt - zobaczymy....

isabell - mamografię można chyba zrobić na Katowickiej, na przeciwko NOT-u; chyba MEDREM.... Przypomniało mi się, że moja mama kiedyś tam robiła badania i chyba nic się nie zmieniło
A dermatologa to znajdziesz na Mickiewicza - MEDICUS (tam my byliśmy ostatnio), chyba na Kościuszki też ktoś jest, ale nie mam pojęcia w jakie dni

Medicus w Opolu Sp. z o.o. - Poradnia Dermatologiczna
 
No wlasnie znalazlam Medrem, Medicus i Optima i wyglada ze wszystko tam robia, tylko jacy fachowcy to nie wiem bo jakiego nazwiska bym nie wklepala do netu to opinie rozne.
 
Iza- a co tam masz za nazwiska??!?!Bo często lekarze gdzie inedziej też pracują....

A ja dzisiaj jak się smyki obudziły to pokarmiłam poubierałam na dwór w poszukiwaniu wiosny- tak słonko ślicznie świeciło....i co ?!?! i doopa wołowa po 10 minutach zaczęło kropić....na szczęście przeszło, ale już nie było tak przyjemnie...
 
Ja to chyba do tego Medicusa i Medremu sie udam. Nazwisk sporo i kazdy ma pozytywne i negatywne opinie wiec tym tez do konca nie ma co sie sugerowac. Zarezerwowalam dzisiaj bilety do pl na kwiecien wiec bede dzwonic w marcu i dowiadywac sie co i jak
 
Iza- z dzwonieniem lepiej nie czekaj do marca i orientuj się już teraz, bo wierz mi potrafią być mega kolejki do czekania!!!!!

My mamy kolejną cudną noc zaliczoną: 20-6 :szok::-D i kto by pomyślał, że przy bliźniakach można się tak wyspać:-) tylko przechwalać nie będę co im się nie odwidzi ;-)
 
Sylha myslisz ze jak bede dzwonic miesiac wczesniej to juz beda kolejki? Moze nie bo mi obojetne gdzie pojde. Kolezanka mowila ze w Medicusie raczej nie ma probemu z terminami. Jak do medremu chodzilam to tez nie bylo.

Zdycham, pol nocy nieprzespane bo nos zatkany a dzisiaj tak mi sie leje ze z tone chusteczek zuzylam
 
reklama
Iza- zadzwonić nie zaszkodzi- zawsze możesz jeszcze raz.....ogólnie to gdzie nie zajrzeć im większy specjalista tym kolejki dłuższe...

Villa- :-D oj życzę Ci tego spania życzę!!!!!!!
 
Do góry