reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

reklama
Zabiegana jestem, ale pamiętam o Was i będę niebawem.

A jak Wy jesteście mniej zabiegane i macie ochotę trochę poklikać, to my się pakujemy z nowym konkursem (bo żeby wygrać, trzeba grać ;-)); głosować można 3x dziennie


BebiKlub, Bebiko - Galeria
 
Hej - jestem, ale możliwe, że zaraz znowu zniknę. Na wczasach z NFZ na Witosa...
Badanie kontrolne moczu i co? Ano infekcja :baffled:
Na szczęscie trafiliśmy na rozsądnego lekarza, który zalecił nam powtórne badanie (mam nadzieję, że wyjdzie dobre i puszczą nas do domu - szanse są); jak będzie zł y wynik to zostajemy na dożylną terapię antybiotykiem...
Kamea mam szanse na jakieś łożko? Bo jak pytałam lekarza jak to technicznie wygląda, to powiedział, że technicznie matka zostaje z dzieckiem i tyle - to nie podlega żadnej dyskusji...

Franiowa no to witamy w Opolu - oby żyło się Wam tu jak najlepiej

Tin wow! No to Tomek szaleje - super! U nas raczej leniwiej; pełzamy, próbujemy przyjąć startówkę do czworakowania (ostatnio zastałam go w pozycji do pompek - ależ :szok: przeżyłam), chyba się będziemy rozkręcać do gadania. Na kolankach chętnie klęczymy, siedzimy, tylko jak ktoś nas posadzi - sami się raczej nie garniemy. kręcimy się we wszytskie strony i tyle
 
O matko, Vill...oby badania wyszły ok.
A wiesz, że my teraz mieszkamy kilkadziesiąt metrów od WCMu? I taka jestem dumna, bo wiem o jakim "Witosie" piszesz;-)
jakby nie wiem ile w Opolu mieszkała:)
 
Melduję tylko, że ja ciągle 2w1..
Franiowa czuj się dumna, bo ja do Opola kiedyś bardzo często jeździłam a bladego pojęcia nie mam, gdzie tego Witosa i co to WCM :-D
 
Vill- jak to na Witosa? Daj cynk, jeśli - oby nie- będziecie tam jakiś czas- odwiedzę Was ;) Jestem codziennie, od pon do piątku. O różnych porach, ale jestem ;) Duuużoooo zdrowia dla Was, szczególnie dla Rafałka. :tak:
 
Wybaczcie, że nie dałam od razu znać, ale zwyczajnie mi nie dosżło.
Szpital nas ominął :-) Rano powtórzyli badanie i wyszły jedynie lekko podwyższone leukocyty, ale w normie, więc nie było czego leczyć i nas odesłalim za zaleceniem konrolnego moczu za kilka dni, a nawet za tydzień, jeśłi nie będzie żzadnej gorączki ani nic z tych rzeczy.
Ja tam podejrzewam to, co oda samego początku - że za te wysokie laukocyty sprzed tygodnia to odpowiedzialne zęby. A nefrolog niepotrzebnie panikę zasiała.
Pędzem - bom w czas nie bogata....
 
reklama
Do góry