reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

Mal, gratulacje!!!:)


Kurka, nie dostaje powiadomien na skrzynke, myslałam, że tyle czasu milczałyście a ty takie niespodzianki:)

Dziewczynki, poszukuje sprawdzonego i dobrego dostawce internetu w Opolu.
W weekend przeprowadzka, możemy niec tylko Tepse (79 zł/mies) lub Netię (75 zł/mies) za 4 Mb/s. Może za taką prędkość jest rediówka? Ale tańsza? W domu płacilismy 35 zł/mies...choroba
 
reklama
UPC nie dochodzi:( Ze stacjonarnych moliwa tylko Netia i TP a ito 4 Mb bo takie łącze akurat na tę ulice dochodzi.
Teraz mam Playa bezprzewodowego ale predkość mam b srednią i często się przymula. W domu chielismy mieć przyzwoite łącze, stałe i router z wi-fi. 4 Mb to żaden szał, nie... Gdybyśmy mogli, wzięlibyśmy upc, ale 4 litery..

I koljna prosba:
poszukuję w Opolu dobrego profesjonalnego sklepu ze zdrową żywnością. Ale nie żadne tam wafle ryzowe itd tylko naprawdę porzadne zaopatrzenie we wszystki produkty o najdziwniejszych nazwach. Do tej pory kupowałam w JG, ale to trochę daleko juz;-)


Od dziś mamy opolską rejestrację a jutro zaczynamy przeprowadzkę:)
 
o kurcze to gdzie Ciebie wywialo,ze upc nie dochodzi :-)

zdrowa żywność??kojarze tylko na ozimskiej na przeciwko rzemieśnika (taki dom towarowy) nie wiem czy tam mają wszystko co byś chciala...

najlepiej to wal do mamowo te kobiety które to prowadzą znają się na wszystkim :)
 
Hej.
Melduję, że żyjemy :-)
W temacie netu w city nie pomogę - ja na swojej sielskiej wiosce mam całe 1Mb z netii na łączach tepsy bez widoków na jakąkolwiek zmianę :no:

Rafał gada na całego, pełza coraz sprawniej i coraz częściej zdarza mu się przewracać z brzucha z powrotem na plecy.
Ja walczę dzielnie z porządkami i pakowaniem paczek. Do tego obiadki - Rafałowi daję coraz więcej samodzielności; koniecznie chcę mu pokazać, że z tych jego sześciu ząbków można zrobić inny użytek, aniżeli tylko zgrzytanie...
Spacerki, póki pogoda dopisuje i wspólne zabawy, bo się panu nudzi. No i tak mija sobie czas.....
 
U nas też pojawiło się ''baba'', 'tata''- ale raczej bez związku z Marcinem i babcią. Trzaskanie szafkami, wywalanie wszystkiego ze stołu i ...te diabelskie upadki :baffled:
 
Tini widzę, że u Was ciekawie. I dobrze, niech mama wie, że ma dziecko. Mój tata powtarza, że każdy chłopak musi narobić dziennie szkód o wartości conajmniej 100 zł :eek:

Villa Ty jak zwykle pracowita jak mróeczka :) I tylko czekać, aż Rafałek zabierze sie za "przemieszczanie" ;-)
 
reklama
Kamea wyjścia nie mam, jak chcę mieć na Święta choć trochę do ładu doprowadzoną chałupę - w tym tygodniu walczę z oknami (i nie chwaląc się, nawet dobrze mi idzie - są widoki, że do soboty skończę). Choć pewnie w grudniu będzie mała powtórka na szybko.
 
Do góry