reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

Tin super wieści :-) Cieszę się, że sie udało.
A co tam u Was?

Ja chwilowo nie wyrabiam i tak zostanie pewnie do przyszłego tygodnia. Na weekend wyjeżdżamy pod Poznań i muszę obowiązkowo do tego czasu ogarnąć to i owo - nie ma zmiłuj się.
 
reklama
No i znowu wszystkie wywiało...

Mnie tez od jutra może nie być, bo się trzeba do wyjazdu piątkowego przygotować, więc nie ma że to tamto - będę pewnie dopiero po weekendzie.

Do miłego :-)
 
Melduję, że jeszcze się kulam :-D
Tin super, że opolski schron wygrał!! Dołączam do pytania co tam u was słychać?
Kamea zajrzałam na Twój blog, jedna z moich koleżanek też szaleje z szydełkiem, drutami i włóczką :-)
 
Sajgon - ot, co u mnie.
Ale oto efekty - jakby się Wam nudziło, to sobie możecie poszperać (aukcje na all ruszą w poniedziałek - a oprócz tego mam jeszcze do wystawienia stertę książek/komiksów oraz obrazów) - tylko błagam, jakby co, nie piszcie przed poniedziałkiem


Monika Opole • Ogłoszenia Tablica.pl



Głośnik centralny Mission 70C1 (2763841925) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.


Ewentualnie możecie się pośmiać tu i ówdzie
wink2.gif
gdzie mi weny starczyło.
 
Franiowa gratulacje :-D
Villa uśmiałam się nieźle z tego opisu :laugh2:

Miałam coś jeszcze pisać, ale śpiąca dziś jestem, oczywiście o 22 mówiłam, że dziś idę szybciej spać a nie o 2 jak to ostatnio mi wychodzi.. No to mi wyszło, jak zwykle :-p
 
U nas Tomek wystartował (odpukać) do przodu. :szok: Od niedawnego, nieporadnego pełzania, teraz już raczkuje, siada, staje w łóżeczku na wyprostowanych nóżkach (a jeszcze kilka dni temu klęczał). Szaleje. Startuje do kotów, ich miseczek, obija się po kątach. Na sekundę go nie idzie spuścić z oka. Jedzonko wszamia. Rośnie. Jest cudnie i nie przeszkadza mi, że od 3 tyg. nie miał rehabilitacji (instruktorka chora), bo widzę, jak jest aktywny. :-D

Franiowa- gratulacje z okazji zameldowania się w Opolu. Oby miasto okazało się tym przyjaznym miejscem dla Twojej Rodziny :-)

aaa, dziękuję Wam za podpowiedź z tym sklepem dzieciowym na Reymonta. Kupiliśmy tam owe krzesełko. Super. Dzięki Wam. Co prawda za 255 zł, ale sprzedawca dał nam 5% rabatu. Niby drobna rzecz, a cieszy. :tak: Będę tam zaglądać. Szkoda, że takich stoliczków do zabawy dla niemowląt nie mają. :baffled:
 
reklama
Do góry