reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

Tin niestety w dwupaku :-) Łyknęłam dziś już olejek rycynowy w tej desperacji :-p
Mało się odzywam, bo skoro nie rodzę to przecież trzeba sprawy zawodowe nadgonić ;-)
 
reklama
No i tak się naszej Mal spieszyło, że od rana jest na porodówce - a może nawet już tuli malucha?

Ja dalej dzielnie walczę z pudełkami, folią bąbelkową (a właściwie już z jej deficytem :eek: i co tu począć).
Rafałowi pozwoliłam dziś na samodzielną konsumpcję obiadu - oczywiście musiałam potem dać cyca, co by dziecko jednak głodne ni ebyło ;-)
No i od kilku dni rozgadał się an maksa - jest ba-ba, buu, bhy, a-błee, bo-bo; generalnie upodoabał sobie B :-) Dziś na poczcie też czarował wszystkich swoimi śmiechami, gadaniem i kwikami.
 
Mal
e-kartki-narodziny-dziecka-257.jpg

 
A teraz, w imieniu miau i dogomanii poproszę o głosy na przytulisko Ali Orzechowskiej w Augustowie koło Warki.
Forum o psach, forum o kotach - krakvet.pl • Wyświetl temat - Głosowanie na schronisko które otrzyma pomoc - listopad 2012
Dla tych, którzy nie mają jeszcze konta na KrakVecie- instrukcja na fejsiehttps://www.facebook.com/events/302954626484091/ Udostępniajcie, zachęcajcie. To niezwykle ważna pomoc. Każdy głos się liczy. (głos potwierdza się smsem, który jest bezpłatny. Numer nie jest zachowywany w systemie krakVetu, nie ma spamów- niech Was to zatem nie zniechęca) Pozdrawiam i proszę o głosy, bo nasz (miau i dogo) kandydat sromotnie przegrywa
icon_sad.gif
icon_sad.gif
icon_sad.gif
 
reklama
Witam wieczornie.

Tin poszło :-)
No i najlepszego dla Tomusia
artystyczny-tort-dla-dziecka-z-zajacami.jpg


U nas przygotowania do stanięcia na czterech - powoli, ale z uporem (jak po obojgu rodzicach, to szybko dopnie swego :-D)
No i sie dziś Rafałowi odobraziło jedzonko - wciągał jak mały odkurzacz (nie ma to jak otworzyć słoiczek na obiad i ulubiony mus gruszkowy na podwieczorek; na drugie śniadanie też był słoiczek, bo moja kaszka jaglana na soczku nie została -celowo- zmiksowana na gładką masę i się panu nie podobało; a mama chciała sprawdzić czy chodzi o tę kaszkę, czy o jedzenie w ogóle). Oczywiście każdy posiłek solidnie docycany - nie wiem, gdzie on to mieści (a może nadrabia ostatnie dni - takie akcje to po tatusiu; najeść się raz na kilka dni :eek:).

Poza tym korzystamy codziennie ze świeżego powietrza, nadal pakujemy - większość aukcji kończy się w czwartek; sporo sie sprzedało, ale mogłoby więcej. Najważniejsze, że widać w końcu meble w pokoju :-D No to przyjdzie zaraz pora na ich odkurzanie. No i do mycia okien sie przymierzam powoli. Bardzo powoli. Jeszcze wolniej... Obym się do świąt wyrobiła :-D
 
Do góry