reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

reklama
Ty mnie nie strasz! No;-)


Dziewczyny - macie namiar na dobrą pasmanterię w Opolu?
Musze kupić do piktogramów Frania samoprzylepna taśme z rzepem. Na all płacę podwójnie, bo koszty przesyłki..
 
Matko...ruski handel to takie stragany? Jak zjeżdżam autem z estakady, potem jadę prosto w kierunku jak na Solaris, przed skrzyzowaniem z Ozimską sa takie stoiska - o to chodzi?
 
madzialena będzie lepiej - nie ma innej opcji

Franiowa jeszcze jest coś koło SDH za Odrą (na Niemodlińskiej - co tam za hipermarket - carrefour?); to obok jest taki budynek z wieloma sklepami na dole i na piętrze - wchodzi się do każdego z dworu (nie zakręciłam za mocno? :sorry2:). Ale na 1-go Maja będzie chyba najlepiej. A i na Krakowskiej, miedzy ratuszem a Sienkiewicza też jest duży firankowy z różnymi cudami....

U nas idą już obie górne jedynki z tą dwójką - takie trzy małe kreseczki, więc za chwilę będzie 6 ząbków :-)
 
Witam dziewczyny po dłuuugiej przerwie. W koncu wracam do świata żywych ;)
Franiowa jeszcze raz gratuluję sprzedazy domku. I spóźnione życzenia dla Natki!!!
Mogę sie domyślać jak czułaś, a właściwie czujesz sie po diagnozie. Pamiętam jak sama wriowałam, gdy lekarze podejrzewali u Kuby cokolwiek. Franek jest niesamowity. Już nie raz zagrał lekarzom na nosie. A mając taką mamę, to już wogóle!

Villa a w tej pasmanterii na krakoweskiej włóczkę też można kupić? Mam kilka robótek do machnięcia a moją lokalną pasmanterie już wybkupiłam ze wszystkich co ciekawszych włóczek ;)
 
Kamea nie mam pojęcia - na pewno mają tam multum guzików i na tm moje skojarzenia się kończą. No oczywiście firrany, materiały i td. ale ja tak naprawdę nie pamiętam kiedy ostatni raz kupowałam cokolwiek w pasmanterii...
 
reklama
Do góry