reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

U nas grzyby z wczoraj pichcą się właśnie na obiadek :-) M walczy ze światełkami w aucie (jedna naprawił - drugie popsuł :-D z tym, że już wolałam mieć zegarek niż podświetlenie pokrętła świateł :confused2:), Rafał walczy na kocyku w sensie jakby sie tu podnieść ;-), dziadek na imprezie - jest niedziela :-)
 
reklama
Weekend, weekend i po wolnym..
Franiowa klikam klikam, z domu i biura (jak jestem tam w danym dniu) ;-) Mam ładnie na pasku ulubionych zaraz obok BB :-D
Villa oj odpoczywać to ostatnio ni ma kiedy ;-) Wszystko mi dużo wolniej idzie, a przygotować się na przyjście dziecia trza! Dziś w końcu poprasowałam wszystkie ubranka, kocyki, pieluchy itp zajęło mi to 4,5h :szok: Nie mam wprawy w tym żadnej! Dopiero pod koniec szybko szło ;-)
W sprawie karmienia cycem na razie jestem bezstresowa ;-) Nastawiam się, że będzie wsio OK.
Sylha dzięki, poszukam tego cuda w necie :-)
OKI, padam spać! Dobrej nocki :-)
 
Ja też codziennie klikam:-) i też mam na pasku ulubionych:-),

Mal- kobito jak ty wyrabiasz?!?!?Brzuch, praca i jeszcze pisanie po nocach?!?!?Kobito weź odpocznij!!!!!!Ja o 22 to już chrapię choć chętnie bym coś obejrzała....
 
Sylha czasem daje radę posiedzieć, ale nie raz, nie dwa zasypiam o 23 :-D
W weekend mnie bolała miednica, ledwo dawałam radę chodzić, spacer z psem trwał wieki i ledwo się wlokłam, a dziś po 5,5h spania czuję się super, nic mnie nie boli :-D i poranny spacerek poszedł nam całkiem sprawnie ;-) Chyba muszę mało spać! Albo to na zmianę pogody, bo dziś padało z rana.
 
Miałam się przywitać rano, ale mi nie doszło...

Znowu goście, goście (rodzinka)...

Poza tym trochę porządków zakończonych kolejną kuuuupą złomu :sorry: (czyli szybki przegląd w szopach, gdzie są TYLKO potrzebne rzeczy - uhmmm - tylko nie wiem dla kogo...)
Rafał testował po raz pierwszy testował pianinko - chyba muzyk mi rośnie; nie dość, że cudnie grał, to jeszcze wokal dodawał do wtóru :-D

Franiowa udanego spektaklu ;-)

Mal miednica mówisz? To się pewnie jeszcze trochę poszerza - u mnie masakra z tym była; na szczęście teraz dawno już wróciła do swoich poprzedniejszych wymiarów...
 
pogłosowane. przeczytane.o cycowaniu się nie wypowiem, nie karmiłam cycem tylko laktatorem a potem butelką, noce od 2msc zaczeła prawie przesypiać do momentu aż zachciało sie zębów wychodzić.Na szczęscie już wszystko wylazło.

Franiowa czyżbys poszła na "12 stacji"???? musze iść na to koniecznie.
 
Zafejsione dziewczynki poproszę o głosy
icon_smile.gif
Na kota :p
Oto instrukcja: Konkurs jest pod adresem Dachowiec Miesiąca :: Pet Supplies Polska :: dystrybutor najwyższej jakości akcesoriów dla zwierząt Trzeba kliknąć zdjęcie kota (Kazik przedostatni, bo w ostatniej chwili go zgłosiłam) i się zalogować. Głosujemy do 5 października. Prosimy pięknie bardzo o głosy
icon_smile.gif

Dzięki
icon_smile.gif
 
reklama
No i nie ma co skrobać.
Pusto tu dzisiaj....

Tin na fb konto jest, ale niestety - nie klikam w jakiekolwiek aplikacje, które "żądają" dostępu do mich danych :no:

O! Zapomniałam tego posta wysłać :szok: To się poprawiam :-)

No to jeszcze dodam, że mi mały kompozytor rośnie - pianinko opracowuje, dodaje do tego wokal - boki można rwać :-D
Dziś dużo byliśmy na dworze i jakoś dzień przeleciał...
 
Do góry