reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

Uff!
Produkcja chwilowo zakończona. Nawet blat posprzątany i podłoga umyta ;-)

Teraz to my się zimy nie boimy :-)
 

Załączniki

  • P1070150.JPG
    P1070150.JPG
    38,9 KB · Wyświetleń: 29
  • P1070151.JPG
    P1070151.JPG
    33,9 KB · Wyświetleń: 25
reklama
Ha ha! Chciałoby się, oj chciało - to takie kuszące, ale jeszcze kilka rzeczy w ogródku czeka i za fanty na all muszę się w końcu wziąć, bo za chwilę Rafał zacznie się przemieszczać i będzie po fantach (a co gorsza, jeszcze sobie krzywdę może przy tym zrobić). Chyba pójdę robić miejsce w ogórdku na rabarbar - sylha mogę go przesadzić teraz czy lepiej na wiosnę?
 
sylha, niech się dzieciaczki chowają zdrowo :) Śpij ile możesz. Kiedyś myślałam, że to tylko takie głupie gadanie zwariowanych mamusiek, ale serio, nocy nie przespałam ani jednej odkąd to moje małe szczęście się urodziło :cool2:
 
reklama
Do góry