reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

reklama
czy ktoras z Was dziewczyny ma do sprzednia krzeselko do karmienia? najlepiej z chicco:-)

ahaa i gdzie w Opolu (najlepiej w okolicach zwm) dostane eko warzywka i owoce? chodzi mi glownie o marchewke i jablka
 
Ostatnia edycja:
witam w sobotni poranek.
Ja oczywiście w pracy dziś jestem. Ale nawet nie ma tak źle, bo dzisiaj pracują tylko trzy wydziały i jestem sama na całym piętrze na którm normalnie pracuje 30 osób. Dzisiaj mam lajtowy dzień - przeprowadzam swoje graty do nowego biura :-)
No to miłego dzionka życzę, mam nadzieję, że wyspałyście się dziewczyny :-)

Ale ze mnie gapa! Hiox spóźnione sto lat!!!!
 
Ostatnia edycja:
Hiox ;-) 100 lat :-)

no... powinnam zaczac od "dzien dobry" to sie poprawiam...

dzien dobry :-) ;-)

zaliczylam bumelke - wczoraj sie nie podpisalam na liscie obecnosci... na pogrzebie bylam to mam chyba usprawiedliwiona nieobecnosc...

corina ;-) wiekszosc Opolanek uzywa jeszcze krzeselek do karmienia wiec chyba interesu nie zrobisz... a na ZWM masz komis...

zmykac musze... milego dnia
 
Hiox spóźnione, ale bardzo szczere sto lat!!!

W ogóle to dzień dobry :-)
Młoda nie daje mi żyć. Jest marudna, ciągle wyje, a ja nie wiem o co jej chodzi :baffled: Chyba pójdziemy na chwilę na dwór. Mama posprząta liście, a młoda się przewietrzy. Chociaż.. no nie wiem, bo wiatr jakiś podejrzany jest :-p
 
Cześć laski
Hiox 100 lat!!! Wszystkiego Najlepszego z okazji urodzin.
Rubi jak z mamami kawka to razem z żonką, jak z tatusiami na piwo o mamusie mogą na spacer wyjść;-) a co do solidarnośći jajników to my faceci mamy też solidarność plemników i też możemy zapotestować jakby co;-)
Laski to jak z tą weekendową kawą na piotrkowskiej 2???
 
Ostatnia edycja:
hej kobity i meńczyźni
U nas jakies choroby się zaplątały, Domek gardło a Ola coś kaszlała w nocy...teraz nie kaszle ale chyba wolę aby ich oboje lekarz zobaczył, wiecie gdzie mam pojechać? my tak rzadko chorujemy więc nawet nie wiem gdzie w weekendy do lekarza się jeździ?
A i dziś dla odmiany mój P. w tv......ma się wypowiadać na temat bezpieczeństwa w sieci......podobno materiał ma byc dziś w głównym wydaniu o 19.30 ...
 
reklama
Dagy jak coś zapytaj u siebie w przychodni czy jest lekarz dyżurujący a jak nie bedzie dadzą Ci namiar na szpital w którym dyżuruje pediatra;-)
 
Do góry