reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

reklama
czy ktoras z Was dziewczyny ma do sprzednia krzeselko do karmienia? najlepiej z chicco:-)

ahaa i gdzie w Opolu (najlepiej w okolicach zwm) dostane eko warzywka i owoce? chodzi mi glownie o marchewke i jablka

Corina a gdzie jakieś cześć? Totalny wyraz lekceważenia i brak kultury!
Nawet jeśli masz nas w d... i nie masz ochoty nas czytać i piszesz tylko kiedy masz pytanie bądz interes- to i tak wypada chociaż powiedzieć cześc.....powiem Ci , że nie tylko od razu nie mam ochoty odpowiadać ale nawet na przyszłość mam zamiar omijać Twoje posty!
Sorry za szczerość ale mówię zawsze to co myślę.....
 
Daggy ;-) zawijaj na Mickiewicza - tam sa dyzury dla mieszkancow Opola. Jesli nalezysz do przychodni poza Opolem to masz dyzur lekarzaw Polimedzie na Armii Krajowej...
Monetta tez kaszle :-(dam jej syropku jak wstanie i zobaczymy jak sie sprawy potocza...
 
Witam,
daggy ja w weekendy na Mickiewicza chodzę jak rubi:tak:
corina podpisuję pod tym co napisała daggy, obiema rękami, to jest kulturalne towarzystwo, a hej czy witam to naprawdę nie są trudne słowa:tak:
Hiox, sto lat!!!:tak:
A ja siedzę u mamy i się lenię;-) dzisiaj spałam do 9:00;-):-)
 
Witam dziewczyny ponownie:-)w domu mamy serniczek ciasteczka i różne takie słodkości , może pomogą na tą pogode, a i dobra kawka się znajdzie:-) czy któraś chętna???
 
Ostatnia edycja:
Ufff Zosia spi mama leży koło niej a tata w samotności popija kawę. W telewizji 50 kanałów, a takie smęty jak ta pogoda na zewnątrz. Widzę, że wieczorem więcej mamusiek dostępnych :-)
 
Ifill włącz jedynkę...na wiadomości...tam dzis opolski espert mówi o bezpieczeństwie w sieci!!!:-D:-D:-D My już warujemy przed TV ....:-D:-D
 
Corina a gdzie jakieś cześć? Totalny wyraz lekceważenia i brak kultury!
Nawet jeśli masz nas w d... i nie masz ochoty nas czytać i piszesz tylko kiedy masz pytanie bądz interes- to i tak wypada chociaż powiedzieć cześc.....powiem Ci , że nie tylko od razu nie mam ochoty odpowiadać ale nawet na przyszłość mam zamiar omijać Twoje posty!
Sorry za szczerość ale mówię zawsze to co myślę.....

corina podpisuję pod tym co napisała daggy, obiema rękami, to jest kulturalne towarzystwo

hej daggy i reszta dziewczyn:-)
ja tez jestem kulturalna i napewno nie mam nikogo w d... i przykro ze w ten sposob odebralas mojego posta, nie zrobilam tego celowo, ale jesli urazilam - sorki.
nie czytam, ale podczytuje Was, a ze pisze od wielkiego dzwonu, bo poprostu nie mam czasu (przy 5 miesiecznym ciagle chorym bobasku mozna nie miec czasu).

a to ze zadaje pytania (mam interes jak napisalas) to chyba znaczy ze uwazam Was za zrodlo wiedzy i przydatnych informacji nt dzieciaczkow :-)

pozdrawiam
 
reklama
helloł...
ale ja dzis polamana jestem.... do 7:30 spalysmy a ja chodze jak paralityk bo kosci mam zardzewiale...

Ifill włącz jedynkę...na wiadomości...tam dzis opolski espert mówi o bezpieczeństwie w sieci!!!:-D:-D:-D My już warujemy przed TV ....:-D:-D
ja tez widzialam ;-) i powiem Ci ze Ola jest barrrrrrrrrrrrrdzo do P. podobna ;-)
gwiazdorska rodzina ;-)
 
Do góry