reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

wieczor...

ja tylko wpisuje sie na liste obecnosci...padam :-(

Ifill... mam pytanko - z mamami na kawe, z tatami na piwo a z Zosią w tym czasie aniaf...???? jak tak to ja w imie solidarnosci jajników PROTESTUJE!!!! ;-) :-)

kolorowych.... jutro wyjazd...

si ju ;-)
 
reklama
hej hej co tu tak pusto??

a dokąd to wszyscy wyjeżdżają?
Aga do mamy rubi też gdzies przepada buuuuu
a ja siedzę sobie sama, już po relaksacyjnej kapieli w soli morskiej i mega piance, dzieci śpią, chyba zaraz sobie likierku naleję :laugh2::-p a co w końcu po takich przejściach z maluchami należy mi się prawda??

nie chce mi się sprzątać i zmywać aaaaaa nie robię nic :rofl2::rofl2::rofl2: powiem męzowi że maluchy spać nie chciały :-):-):-) i będe miała wymówkę dla własnego lenistwa :rofl2::rofl2:

Madzia dzięki za wieczór, karola jak przyszła to ciągle mówiła Maciu MAciu bam bam i pokazywała na głowę :-p:-p:-p ale widać że mega zadowolona była hihi
i dzisiejsze spazmy przed żłobem poskutkowały bo przyszła do ciebie i wróciła grzecznie na nóżkach :tak::tak::tak:
aaaaaa a czy nie została tam gdzieś zyrafka?? karolcia mi suszyła wieczorem głowę ową żyrafką a ja jej za chińczyka znaleźć nie mogę i teraz albo jest u ciebie (tylko nie pamiętam czy ją tam brała czy nie) albo gdzieś w bałaganie naszym przepadła :rofl2::rofl2: a szczerze mówiąc nie chce mi się szukać więc fajnie by było gdyby jednak u ciebie była ;-)

rubi jak tam orzeszki wyszły?? :-p

no nic spadam powoli idę poleniuchować przed TV z likierkiem w łapie paaaaa
 
Hej!

Anik masz szczęście ,bo żyrafka jest:tak: także luz blues,nie musisz sprzątać;-):-D Wpadnij dzisiaj też,Daggy pisała,ze też będzie :tak:
Daggy zapraszam:tak:

Wprawdzie obiecałam sobie,ze dzisiaj posprzątam,bo jutro znów mnie cały dzien nie ma,ale co tam bałagam nie zając,nie ucieknie -niestety:-p

Maciuś tez wczoraj wypluty był po pszczółkach z Anik i Karolką:-). Zjadł kolacje (zjmuje mu to pół godziny:baffled:),szybka kąpiel i kimono,nawet mnie nie zawołał z łózka ani razu,a z reguły jeszcze kilka razy do niego chodzę,bo a to pić ,a to przytulić ,a to misia nie ma,a wczoraj jak się położył to od razu zasnął.
Także dziewczyny zapraszam,bo przynajmniej dziecko energie swą odpowiednio spożyje,a nie tylko przed telewizorem. No i noc też całą przespał,raz tylko byłam u niego,bo cos zajęczał,więc poszłam go przykryć.Wstał po 5 więc w sumie nieźle;-)
Idę na inne wątki.
 
Cześć Kobitki.
jak to dobrze, że już piatek...:-)
Bylismy wczoraj z Kubą na kontroli u rehabilitantki. Generalnie jest ok. P. Basia była bardzo zadowolona, bo (zapomniałam sie pochwalić) Kubuś przed wczoraj dwa razy sam usiadł:-) i wg niej na kuby 7,5 miesiecy korygowanych to bardzo ładnie. Wczoraj też (wg K.) próbwał sam usiąść, ale pod pupcia miał jakąs zabawkę, która uniemożliwiała mu ruch nóżką i chłop się zniechęcił. Dzisiaj muszę bacznie obserwować czy dalej będzie próbował siadać. Dalej mamy problem ze szpotawością nóżek Kuby. Zegnie stópki w "haki" i koniec... nie ma zamiaru wrzucać na luz...

Właśnie się dowiedziałam, że jutro mam sobotę roboczą...no ja się zastrzele....:wściekła/y:
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny są takie dni, kedy chciałabym być kurą domową. dziś właśnie jest taki dzień. Szkoda tylko, że nie płacą za pranie, prasowanie, gotowanie, sprzątanie...itp.
 
reklama
Hiox 100 lat! spełnienia marzeń

Ale fajnie,ze już piatek i to po 14:-) Wprawdzie jutro na uczelnię,więc i tak wolnego niet,ale jakoś tak na luzie sie już czuję:-D
Mam jeszcze projekt do przepisania i policzenia,bo w pracy nic nie udało mie sie ruszyć buuuuuuuuuuuuu

Która chętna i nie straszny jej bałagan;-) ,niech wpada dzisiaj, będę później w domu tak ok 16.30- 17 (i później oczywiście):tak:
A reszcie miłego weekendu życzę,bo pewnie nie uda mi się tu zaglądnąć do poniedziałku:-(
 
Ostatnia edycja:
Do góry