reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

Anik Ty to masz przygody ;-) Ja w styczniu dołączę do tych szczęśliwców którzy kawę w spokoju wypiją huuuuuuuura!!!!!! :-D

U nas noc w miarę spokojna no ale od 5tej nie śpimy grrrrr no i rano migiem na rehabilitację jak co czwartek resztą, mam Nikosia jak najdłużej na podłodze trzymać hmmmm ciekawe jak to zrobię, on się tak szybko nudzi
Kamea i Magda wracajcie do zdrowia !!! :-)
 
reklama
Cześć!
Dawno mnie nie było, ale to dlatego, że nie mam tu swojego komputera.. Siedzimy znowu u teściów, znaczy u teściowej, bo teść w szpitalu :-( To coby ona sama nie siedziała i ciepło w domu miała to siedzimy..
Nie pamiętam kto o tym pisał, ale ja mebli na wymiar nie potrzebuję :-p Do warsztatu mam kilka kroków i jestem tam prawie codziennie :-p
Wszystkim życzymy zdrowia! Do nas choroba typu grypy czy przeziębienia nie zaglądają. Ciekawe czemu :rofl:
Mamy za to myszy :wściekła/y: Te szaro-brązowe śmierdzące.. no.. wałęsają się po sypialni, nażrą się trutki i później srają na różowo :baffled: Na dole ich nie ma, bo jest pies, ale na górze i w piwnicy :szok: W piwnicy to nawet żaby mamy. Wczoraj M jedną prawie zapakował do pieca z odpadami z płyt wiórowych, ale kremacji nie chciała to zeskoczyła z szufli :laugh2::-p
Powoli uczę się tu żyć.. Jak to na wsi, w polu raczej :-D Piec, kominek.. Właśnie, może bym się za sprzątanie wzięła, żeby teściową odciążyć.. już i tak ma dużo na głowie..
Pozdrawiam
 
Cześć Dziewczyny,
co mam pisać...? jak mam internet to Was poczytam, poogladam pierd.... w necie, ostatnio patrzyłam na książki dla Zosiuni z serii mała dziewczynka, albo obrazki dla najmłodszych, po 6,57 i 5,29, wodne kolorowanki i takie tam, myśle nad prezentem dla M bo nie długo ma urodziny, ale nie wiem czy zasłużył:angry::angry:
zbieram zamówienie z oriflame i avonu to w wolnych chwilach, jak Zosia śpi, a tak to same wiecie... Zosia, dom, sprzątanie, gotowanie, zakupy, Zosia i tak w kółko... poza tym ciąża i wieczny głód... nie na pierd... ale na coś konkretnego, a to roladę.. kluski... sałatkę, owoce i inne pyszności..
Dziewczyny zdrówka!
Anik Twoja córa jest boska!:tak::-D;-) moja jeszcze na to nie wpadła, ale jest bliska, dlatego sama do łazienki nie wchodzi, muszę pilnować, żeby była cały czas zamknięta...
 
Lora myszy????:szok::szok::szok::szok: oj ja bym tam długo nie wytrzymała:no: tylko żeby Marcysia sie tych różowych gówien nie najadła no i trutki.Trzymajcie się!
Aniaf musisz częściej do nas zaglądac niż twój mąż;-) Co do książeczek to ja nie wiem jakie są te z serii Mała dziewczynka,ale my mamy Mały chłopiec i są rewelacyjne:tak: mamy ich chyba narazie 6,Maciek zna na pamięć ,bo są wierszem pisane,chociaz te nowsze części już nie. Ostatnio nawet kupiliśmy mu nową w nagrodę za umycie głowy:-D

Ale ponuro na dworze:-( jeszcze pół godzinki i do domu,tzn po Maciula.
Nie wiem czy pisałam wam,ale miałam rozmowę z dyr. w żłobku no i powiem Wam,ze jakis postęp widzę:tak:. Tzn bez rewelacji,bo sama przyznała we wtorek,ze Maciek chodził pół dnia w pieluszce,ale po spaniu już mu nie zakładali i chodziła z nim często do kibelka,chociaż sam jeszcze nie mówił,ze chce.Wczoraj mówiła K,ze Maciuś coraz częściej chodzi do ubikacji,ale tylko z nią i to chyba na zasadzie takiej,ze on nie mówi,ale prewencyjnie go bierze i sadza na ten kibelek,czasem nie chce,ale jak już usiądzie to nasiusia.Małymi kroczkami i moze dojdziemy do celu:tak:. W kazdym bądź razie cos sie w tym temacie ruszyło,co mnie cieszy.
A w domu jak ja jestem to sie cwaniak nie zesika,starczyło,ze wczoraj poszłam na korki,wróciłam a tu 5 par gaci mokrych:wściekła/y:

ot takie moje siuśkowe wywody:-p

Mam jeszcze jedno pismo do napisania,więc zmykam.
 
Madzia tak jak zauważyłaś staję się BB maniakiem:-D zaglądam na forum bo niezłe historie można tu znaleść, a i o dzieciaczkach się czegoś dowiedzieć.
Anik zaproszenie na kawkę aktualne mamy weekend wolny a pogoda pod psem i ciśnienie niskie to kawka jak znalazł:tak:
Arco ja jestem niewinny mam nadzieję, że prezencik dostanę hihihihi:-D

U nas już po obiadku Zosia strzeliła sobie popołudniową drzemkę ale już wstała i zapewne będzie głodna muszę iść jej zupę ostudzić. Rano pozwoliła nam do 8.00 poleżeć i tata się do urzędu spóźnił ale popalił chwilę głupa i babka zmiękła a najważniejsze, że dowód rejestracyjny w trakcie wymiany i policja mnie nie będzie:angry::angry::angry: jak zatrzyma do kontroli:-D
 
Ostatnia edycja:
Madzia ja do Ciebie chętnie wpadnę na kawkę :-) tylko wróciłam z ryczącą karolką i musze ją troche ogarnąć a wojtek śpi więc muszę czekać jak się zbudzi :tak:

Ifill rozumiem że zaproszenie jest nie tylko dla mnie ale dla wszystkich BBómowych mam z dziećmi :-p:-p:-p:-):-):-) bo u nas te kawy to zbiorowe akcje a nie jednoosobowe :tak::tak::tak:

karola dzis znów odwaliła spazmy w żłobie :baffled::baffled::baffled: nie mam już sił a biedna amelkowa znów była świadkiem :rofl2::rofl2::rofl2:

a w ogóle co taka cisza na bb czy mam na was :angry:??
 
hej kobity...
Madzia - ja się piszę na kawkę jutro, chyba że do ciotki pojedziemy bo przyjechało do niej kuzynostwo Oli z W-wy i fajnie byłoby aby dzieciaki poszalały razem... A jak tak to wtedy też się piszę ale kiedy indziej....
Anik Karola boska!!!!!cmok cmok!!!:blink:
Ifill Ty sam i tyle kobiet? podejrzana sprawa......:baffled:;-)
A my dziś znów nocka przespana ale tym razem do 7.......a poszła ok 23.....no to trochę mało....bo potem w dzień odrabia i spi po 3 h......no ale pobudka tylko dlatego , że Domka komórka miała budzik nastawiony i on grał na full...Domek spał.....Ola też !!! Ale ja ją obudziłam w szaleju szukając tej komórki!:angry::angry:
Ola śpi z Domkiem w pokoju, 2 razy krzyczała przez sen ale nie wchodziłam i zasn ęła.... u nas w pokoju zawsze podchodziłam i może dlatego częsciej się budzia....no spi tam super oby tak dalej...
Mam dziś jakiegoś wk..a nie wiem na co ....ktoś się chce pokłucic??? ot tak tylko.......:angry::-p
 
Arco...czym mi mąż podpadł? cała lista się tego znajdzie, ale żeby Wam oszczędzić to powiem tylko, że jemu to trzeba wszystko palcem pokazać co trzeba zrobić bo inaczej to on nic nie widzi:wściekła/y::wściekła/y: a jeszcze jakie mam do tego pretensje, że wogóle o coś go poproszę...:angry::no:
ja powiem za męża.. OCZYWIŚCIE ŻE ZAPROSZENIE NA KAWKĘ JEST AKTUALNE DLA WSZYSTKICH NASZYCH MAMUSIEK;-):-D
Daggy a męża samego z Wami nie zostawię.... miała by mnie ominąć taka przyjemność?;-)
 
reklama
Dagy ja tam nic podejrzanego nie widzę najpierw z Wami na kawkę, a później z Waszymi mężami na piwko:-):-):-)
Anik jak najbardziej zaproszenie jest dla wszystkich BBómowych mam z dzieciakami:-D
 
Do góry