reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

Anik ;-) łączę się z Tobą w bólu - u mnie tez na wejscie do pokoju widac co mam na pulpicie :-( wiec jak tylko słyszę jakieś kroki na korytarzu to myk BB na pasek ale ten moj komp to juz prawie eksponat muzealny i wolny jest jak krzyzówka zółwia ze ślimakiem...


spadam do roboty - duzo mam ;-) teraz więc łącze się w bólu z Tobą Aga ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
To ja też dołączam obładowana robotą:eek:
Ja mam komp tak ustawiony na ukos od wejścia,ale musze się nieźle wyginać ,żeby nie było widac co mam na tapecie,wystarczy jeden krok w bok wchodzącego i już mnie ma,więc też muszę uważać.
Anik uuuu pierwszy dzień w pracy i jak Ci?
Rubi ale nocke spędziłyście w domu prawda?
Ifill o to ciekawa praca skoro nocą tyle klientów;-) A co się z Anią dzieje,bo dawno do nas nie zaglądała?

Uciekam do papiurów:sorry2:
 
Ostatnia edycja:
hej
A ja z Nikosiem znowu na rękach, inaczej nie śpi, a mnie kawa stygnie:-( Mały od 5tej nie spał a wcześniej pobudki co godzinę:szok: nad ranem trochę A. z nim posiedział więc pospałam:tak:
 
rubi, jak to Was Amelkowa zamknęła:szok: i co Wy robiłyście w żłobku tak późno, że juz nikogo nie było:confused:
A mi nikt na kompa nie patrzy i nie popatyrzy:-p, może dlatego tyle gadam:sorry2:
 
mam ogłoszenie - dla mam kąpiących dzieci w emolientach - znalazłąm alternatywę dla drogiego Emolium czy Olian...olejek do kąpieli (z serii Linomag) - 200 ml za niecałe 8 zł ;-) na Moni testowałam i jestesmy zadowolone ;-)
 
Ostatnia edycja:
Rubi to mieliście przygodę ;-)
Anik jak powrót do pracy?

Ja w pracy mam monitor super ustawiony, za mną jest okno, jak mi biurka nie przestawią to będzie ok. Bo cos szef wspomina o 3 etacie, zobaczymy nie umie nam podwyżki załatwiać a dodatkową osobę w biurze hmmmm

A. ma tacierzyńki i chcę dzisiaj na zakupy zdezerterować, ciekawe czy mi się uda ;-)
 
No i jestem po spotkaniu ze stolarzem, z którym może będę współpracowała, więc jakby któraś chciała robić meble na wymiar to polecam gościa;-)

idę sie napić kolejnej kawki;-)
 
reklama
Rubi ja pracuję na PKP jestem kasjerem siedzę sobie na dworcu Opole Główne:-) a ludzie jeszcze po Wszystkich Świętych wracali kocioł był, że szok.

Madzia Ani nie ma na BB bo ja internet do pracy zabieram to nie ma możliwości bo mamy iPlusa,a jak mam wolną chwilę tak jak teraz kiedy Zosia spi to ja też w necie;-). Po drugie ona non stop przy otwartej lodówce siedzi i ....:-D

Anik przecież obiecałem, że się ujawnię. A tak z innej beczki to kiedy wpadasz na tą obiecaną kawę na Piotrkowską 2???
 
Ostatnia edycja:
Do góry