reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

reklama
Arcobaleno z tym terminem to chodzi o parapetówke u mnie:-D To jak? kiedy możesz?
Co do chrzcin to myśmy też w zimie mieli więc był biały kombinezon:-D
 
cześć, strasznie dużo piszecie, kiedy wy macie czas na to. ja albo latam za Zośką, a ona nie potrafi siedzieć w jednym miejscu dłużej niż 3 minuty, a jak pójdzie spać to robię obiad, albo sprzątam i na internet już za wiele czasu nie ma. A może ja tak mało zorganizowana jestem.:-D
 
Irgi syn spi, a ja sprzątam, gotuje i przelotnie patrze na forum;-)

Jednak nie jade do Domu Dziecka, ciuchy zgarneła mi sąsiadka ( targam sie z tymi worami i kartonami do auta i zapytała co ja tam kombinuje :-p) dla jakiejs swojej rodziny pod Nysą, gdzie jest az 8-mioro dzieci i czasem nawet w domu chleba nie ma :no:. A maja 4 córki 13, 12, 11 i 9 lat :tak: to ciuchy będą akurat na te starsze:tak:. Ona tam jezdzi raz w m-cu im cos zawiezc, to teraz bedzie miała sporo tego :-p. Dobry uczynek zaliczony, teraz mozna wracac do kieratu poki Łobuziak nynko :-)
 
reklama
Madzia :-) mi wrześniowe weekendy pasuja ale... zaczyna się przedszkole i złobek więc nie wiem jak to będzie...

Arcobaleno ;-) tej szatki z krzyzykiem się nie ubiera tylko kładzie na dziecko ;-) moja szwagierka odziała syna w pajacyk a'la frak ;-) z muszką :-) H&M takie sprzedaje za ok. 40 zł :-)
i spowiadaj się gdzie do tego neurologa idziesz tego 18.08??? z Małym??? Moze wspólny spacer zaliczymy??? ;-)

Irgi ;-) ja siedze przy kompie jak Monia lata koło mnie... czasem musze się na lapka rzucic bo mi ktos podstępnie szarpnie za monitorek, albo wtyczke od zasilacza wyciagnie (a moj lap juz bez pradu nie umie :-()

teraz Monia śpi ale ja muszę się wywnętrzyć po wizycie w złobku....

mam jeszcze wiekszego stracha :-(

po pierwsze primo - dni adaptacyjne sa od 1.09.... przychodzi się na godzinkę od 9:00 do 10:00...a ja juz 1.09. muszę być w pracy :-( mam niby 2 dni opieki ale potem do konca roku nie zostałby mi ani jeden zapasowy dzien :-(

po drugie primo... dzieci w złobie piją mleko Łaciate 2%... a moja pod wzgledem zywieniowym to nieco zacofana i wychuchana... jak powiedzialam ze w niedziele młoda jadła to co my tylko gotowane bez soli to pani Dyrektor takie oczy zrobila... oni sola dzieciom posiłki...jak solą to pewnie i dosładzają...
mam miesiac zeby przestaiwc córkę na ten hard corowy system...

Monia nabija sobie plusy tym ze nie uzywa smoczka, ze pije z kubka i siedzi na nocniku ale bedzie problem ze spaniem... przeciez ona ucieknie z lezaczka (łóżeczek ze szczebelkami nie maja)... ja nie wiem jak te panie dadza sobie rade z tyloma bąblami na raz...

jakoś tego nie widzę... najchetniej to dałabym sie adoptować jakiemus bogatemu wujkowi czy cioci... aaaaaaaaaaaaa

dobra...nie marudze...ide....podpisywac pieluchy ;-) :-D
 
Do góry