reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

Madzia u nas we wrzesniu 18-stego jest wesele mojej kuzynki w Rzeszowie - nie wiadomo czy pojedziemy, ale raczej tak. A 26 -go chrzest TZ chrzesniaka w Dortmundzie wiec jakby co musimy wyjechac wczesniej - ale tez nie wiem czy pojade, tłuc sie taki kawał z dzieckiem na 2 dni, czy jest sens:eek:.
Ustalcie cos większoscia głosów, ja jak się uda wpadne z przyjemnoscią :tak:

Aga ta MMR to ospa&swinka&rózyczka? Jak to ta, u nas ja tez wycofali, rozmawiałam kiedys na ten temat z aptekarką. Dziecko dostało autyzmu i to nie jedno, przebadali jeszcze raz szczepionke i gwałtownie znikneła z rynku.

Daggy masz nerwy ze stali, ja bym tam co 2 min była z colą, ciasteczkami itd :cool2:
 
reklama
Hiox, tak to o ta szczepionkę chodzi;-) ja rozmawiałam na ten temat z lekarzami w Anglii, bo mnie koleżanka z Australii nastraszyła i mi powiedziała pediatra, że autyzm wykryty po szczepionce to zbieg okoliczności, bo właśnie autyzm w wieku kiedy szczepionka jest podawana się ujawnia i rodzice sobie wmówili, że to po szczepionce. I że mniejsze zło jest podać szczepionkę niz nie :confused2: widać co lekarz to inna opinia :confused2:

edit:Mimo że rodzice mogą zauważyć pierwsze objawy autyzmu u swojego dziecka po wykonaniu pierwszych rutynowych szczepień, a obawy niektórych doprowadziły do zmniejszenia częstości stosowania szczepień u dzieci (a w związku z tym zwiększenia prawdopodobieństwa epidemii odry), nie ma dowodów naukowych wskazujących na związek przyczynowo-skutkowy pomiędzy stosowaniem szczepionki przeciwko odrze, śwince i różyczke, a występowaniem autyzmu, a także nie ma naukowych dowodów na to, że Thiomersal (w USA znany jako Thimerosal) występujący w szczepionkach może przyczynić się do wystąpienia autyzmu
 
Ostatnia edycja:
Aga bo lepiej szczepic niz nie, ale nie przestrzeloną szczepionką ;-). Dokładnie w tym wieku ujawnia się autyzm i mieli wymówke ;-). Cos jednak na rzeczy musiało byc skoro z rynku znikneła szybciorem :tak:

edit: Dziewczyny wiecie moze gdzie jest Dom Dziecka w Opolu gdzie mieszka młodziez? Zaczynam pomału pozbywac sie czesci niepotrzebnych rzeczy, bo sie w zyciu z tym majdanem nie przeprowadze :eek:. I mam kupe ciuchów na strychu, czesc jak nówki, pełno jeansów. Rzeczy podniszczone juz spakowałam do worów i wrzuce do kontenerów, niech przerabiaja na szmaty:tak:. A te całkiem ok zawiozłabym własnie dzieciakom :tak:. Dzis sie wybieram do Opola to od razu bym podrzuciła 5 worów 120l ciuchów :tak: tylko nie wiem gdzie :-(
Na wyspie dom znam, ale tam chyba maluszki są?
 
Ostatnia edycja:
Teraz mi sie przypomniało, jest w Chmielowicach :tak: Ide sortowac i układac dalej :tak: Torebki tez podaje ... buty tez gdzies sa ale aktualnie w tym bałaganie na strychu nie znajde ... na spokojnie bedzie jeszcze czas :tak:. Na szczescie mam dzis duze kombi pod domem, do Opola i tak jade to zrobie przy okazji dobry uczynek:tak:

edit: Rubi jestes pewna? wiesz nie chce sie wygłupic, moja mama na wyspe to zabawki po nas woziła hymmm
 
Ostatnia edycja:
Hiox dobra z ciebie kobita ,dzieci sie napewno ucieszą:tak:

No to z tego co piszecie to 11.09 lub 18 byłby najlepszym terminem . A jak Rubi,Amelkowa,Daggy,Aniulka,Anik,Arcobaleno ? wypowiedzcie się!!!
 
Arcobaleno Mój Aleks miał Chrzest 13 czerwca. pogoda była podobna do dzisiejszej. Ja zakupiłam Maluszkowi takie welurowe spodenki i sweterek, do tego oczywiście skarpecioki i buciki, czapeczka i kupiłam jeszcze białe śpioszki i bodziaki białe z krótkim i z długim rękawkiem. I w kościele był w bodziaku z krótkim rękawkiem i w tym welurowym kompleciku + oczywiście czapucha, skarpety i buciki:-), a na imprezie przebrałam Go w śpioszki i bodziaka z długim rękawkiem, bo się troszkę ochłodziło:-)
 
reklama
Arcobaleno a jak duży jest Twój synek???? ja mam ubranko po moich chłopakach, oboje byli chrzczeni w wieku 3 - 4 miesiące ;-)))) z tym, że moje dzieci to raczej duże się rodziły ;-):-p
 
Do góry