reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

reklama
aniulka córa według większości ludzi, którzy ją widzieli, twierdzi, że podobna do mnie :-) ja uważam, że kształt oczu i brodę ma bezapelacyjnie po ojcu :tak: no i wielkie stopy nie mieszczące się w miejscach na stópki w spodenkach oraz rączki, które nie przechodzą przez węższe rękawki też po nim :-D taka uroda męża i jego rodziny :szok:
my ostatnio mamy problem z kupkami.. jak się okazało, jest jedna na dzień, dwa lub nawet trzy.. muszę jeść jogurty, żeby robiła mniej więcej codziennie, bo bez probiotyków ani rusz! :no: biedna się ostatnio męczyła, bo.. zapomniałam, że jogurty mam w lodówce :eek:
 
inna ;-) znow sie czepiasz :-p:-p:-p jak jestes w Opolu to czemu sie nie chwalisz? jak bedziesz sie do Rolnika wybierala to daj znac ;-)

Loravandrel ;-) my od srody jedziemy na Bio Gai - probiotyk w kropelkach - u nas zadzialalo i tylko jak mama zapomniala dziecku podac te krople to bylo zaparcie bo do kompletu Monia zelazo jeszcze dostaje
drogie (40 zl. za 5 ml czyli tyle co 1 lyzeczka :szok::szok::szok:) te kropelki ale warto je dawac ;-)
zmykam bo buczu Ktosiek
 
Witam,
Bardzo chciałabym prosić o poradę w sprawie I-wszej wizyty u dr Rachwlskiego. Wiem że przyjmuje w Medremie ale że ma także prywatny gabinet i moje pytanie czy lepiej jest odwiedzić Medrem czy jego prywatny gabinet? Konkretnie chodzi mi o jakość sprzętu który ma dr w tych dwóch gabinetach. I jeszcze jedno wiem że wizyta w Medremie kosztuje 80zł plus 150zł usg, czy w prywatnym gabinecie to taki sam koszt?

Z góry dzięki wielkie za odp :-)
 
Witaj corina ;-)

Dr R prowadzil moja ciaze - zadzwonilam do niego i zapytalam gdzie mam przychodzic - sam zaproponowal Medrem ;-)
koszt wizyty w Medremie to 80 zl bez wzgledu na to czy tylko Cie bada czy robi tez usg ale jesli liczysz na usg za kazdym razem to wybierz innego gina - dr R nie jest zwolennikiem podgladania dzidzi co wizyte ;-)
dodatkowo placi sie jeszcze 33 zl za wymaz na paciorkowce
no i jeszcze jedno - dr R jest nieco zakrecony wiec od razu mowie ze jak usg bedziesz miala miec to w soboty po godz. 14:00 - wczesniej w gabinecie gdzie jest usg urzeduje urolog a w czwartki ortopeda ;-)
 
Jak nie chcecie pisac to patrzcie na Monisie ;-)
 

Załączniki

  • zdjecia 068.jpg
    zdjecia 068.jpg
    30,1 KB · Wyświetleń: 21
Witam i ja ;-)

Rubi, przecież ja się nie czepiam, tylko tak sobie żartuję ;-) Jak będę wiedziała wcześniej, że jadę do Opola to dam znać :tak: Bo tak jak na przykład dzisiaj... przed chwilą mój mąż wpadł na pomysł, żebyśmy podskoczyli do Opola, do Makro, ale dopiero po 17 :sorry: Ale czasem daje mi znać wcześniej :-D

A Monia cudna :rolleyes2: I jaka pyzata ;-)

My rosołek z Oliwką zjadłyśmy, zaraz będziemy szamać drugie danie :tak: Tylko nie wiem czy uda mi się ziemniaki wepchnąć Oliwce, bo poinformowała mnie, że ona ziemniaczków jeść nie będzie, bo jadła u babci Julci i były trochę dobre, a trochę niedobre...:eek:
 
inna ;-) no wiem ze zartowalas ;-) moze Ty tez bedziesz zaklinaczka Moni jak Amelkowa ;-)

a co do ziemniakow to mielismy teraz wiosna przeboje z Jaskiem - mlodych ziemniakow nie lubil a starych nie chcial jesc bo "sa stare":no::tak:;-):-) musialam robic z ziemniakow (ugotowanych i "wyprasowanych") rozne figurki zeby jadl ;-)

a Monisia taka pyzata i z podwojna broda byla od urodzenia ;-) faldki na nozkach ma takie glebokie ze ze latwo odparzaja :-(
 
Rubi ja tez musze tam zajrzeć do Ciebie i w końcu Monie na żywo zobaczyć!
Moze Cie na jakis spacer wyciągne??
Aniulka impreza super była, szkoda że nie byliście
 
reklama
Dzień dobry :-)

Dziewczyny Monisia na żywo jeszcze fajniejsza niż na zdjęciach :tak::tak: a jak się słodko śmieje jak się do niej mówi :-D:-D cud, miód, malina!!!
Ostatnio kręciłam jej karuzelką i się tak fajnie śmiała do tych zabawek że aż nie mogłam od łóżeczka odejść :-D:-D

Inna
trochę dobre, a trochę niedobre???:-D:-D:-D dobry tekst :-D:-D:-D

Niedzielę mieliśmy przesuperową :-D:-D spotkałam się z wszystkimi których chciałam zobaczyć - goście co chwilę się wymieniali u rodziców :tak::tak: obdarowałam prezentami dwóch chrześniaków i trafiłam na dodatek z prezentami :-D:-D:-D i spotkałam jeszcze tych, których się nie spodziewałam, a dawno ich nie widziałam :-D:-D taka jestem happy!!! uwielbiam tak... Bo ja to taka tęskniąca raczej jestem za swoim rodzinnym miastem i rodzinką, no ale takie życie ;-)

Mogę już spokojnie rodzić... Nawet chyba mi zaczął dzisiaj odchodzić ten czop :eek:
 
Do góry